Jump to content

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ajd kad sam već tu

 

Ljubav i drugarstvo :)

 

I ako generalno uživam u filmovima Whita Stillmana, bez obzira na česte nedostatke u scenariju, nije mi jasan baš kritičarski hajp oko ovog filma. To li su se svi zaželeli kostimirane dramedije o spletkama u visokom društvu, to li je prilična beda dosadašnje ovogodišnje produkcije izdigla ovaj film - uglavnom može da se pogleda, al i ne mora. Recimo da mi je Damsels in Distress bolje od ovoga. Kate Beckinsale je bolja bila kao intrigantkinja u The Last Days of Disco.

Link to comment

sto neiskustvu...

uzivaj.

 

Neiskustvo u smislu da ne gledam mnogo filmova pa ne znam u kojoj meri je jezik (stil, metod) tog filma  uobičajen, tj, ne znam gde da smestim ovaj film. Skoro kao da ga je snimio neki slikar. 

Link to comment

mirjam

 

supljina od filma. vudijev storiteling i duhovitost su negde nestali. glavni lik je totalni miscast.

vidiš meni leg'o, nisam ništa ni očekivao i nisam ništa zauzvrat dobio, onako, mada par puta sam se glasno nasmejao...

Link to comment

elem, gledo neke propustene blokbastere, toma kruza, itd, ali i jedno pravo malo remekdelo, da sam kojim slucajem komunist, ovo bi mi bio novi manifest

 

Fido.jpg

 

kerienmos nikad nisam smatrao nekom cicom, al ovde je nadrealno segsi, iako je trudna :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...