Jump to content

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Meni bolja 71-a

 

Psi od slame

Paklena pomorandza

Johnny got his gun

Uhvati Kartera

Pesnica gneva

Prljavi Hari

Francuska veza

Duel

 

A Dekameron, Taking off, Walkabout i Wake in Fright?

 

Koji je film Pesnica gneva?

 

edit - i Devils

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Nisam gledao. Ovo mi je uzi izbor. Pesnica gneva je Brus Li.

 

Pa, i 73-a, sve dobro

 

Serpiko

Pat Garet i Bili Kid

Poslednji zadatak

The last of Sheila

Dani sakala

Prijatelji Edija Kojla

Ulice nasilja

Link to comment

1970

 

Joe

The Conformist 

The Spider's Stratagem 

Five Easy Pieces

Zabriskie Point

Investigation of a Citizen Above Suspicion

I Never Sang for My Father

Tristana

Little Big Man

Loving 

Deep End

Edited by zakintos
Link to comment

pošto je već pomenut ovde:    ti mene nosiš  uopšte nije loše film.  ima izvesnih rediteljskih gafova, tu i tamo isistiranje na kameri iz ruke ume iznervirati, postoji nekoliko dramaturško-scenarističkih rupa i ton je manje-više katastrofalan (ili je moja kopija bila loša) ali u globalu, snažna priča koja dosledno plete mrežu odnosa na relaciji deca-roditelji.

u neuravnoteženoj glumačkoj ekipi ističu se maestralna Lana Barić i sasvim dobra Nataša Dorčić, te Otokar Levaj u vrlo kratkoj ali izvrsnoj epizodi.

u jednom momentu sam pomislio vidi jebote, pa Boris Kavaca još uvek kara i super izgleda a onda sam video da su Borisove godine dabome prošle i da se radi o njegovom sinu Sebastianu.

 

6.98/10

Link to comment

sad žurim na ručak ali samo da se pohvalim da sam gledao sali u 1 sali dok je u 2 sali divljao peter brocman za neupućene to je 1 Legenda Slobodnih Formi koja zvuči otprilike ovako

 

 

uglavnom film je takav da čak ni taj prodavac muda za bubrege nije mogao da ga pokvari tako da izvolte navalte još malo pa nestalo :fantom:

Link to comment

louder than bombs 2015

 

prvi film norveskog reditelja Joachima Triera na engleskom jeziku.

Veoma dobar, dijalozi pametni i jedna iskrena sporo-goreca porodicna drama. A ponekad stvarno potcenjujemo kakve sve posledice ostavljamo nasoj deci u amanet svojim destrukivnim uticajem. Ovaj film se bavi ispitivanjem bola i to nekome moze smetati (ako bih trazio neku manu filmu) jer i citava prica je u potrazi za odgovorom na pitanje na koje se tesko dobija jednostavan odgovor...

Glumacka postava odlicna. Preporuka 7/10

Edited by zakintos
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...