Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Dokrajčio najs gajs. Nepotreban film. Tera te da se zapitaš ko odobrava sredstva ovakvim stvarima.

 

Pas viršla je mnogo bolji uradak. Ako ništa drugo svojim tempom omogućava da guglaš brata kalkina i kakav je zaista privatni život deni de vita.. Razveo se posle 40 godina suživota i onda pomirio posle tipa 3 meseca. :lol:

Link to comment

13 hours. zivela amerika film koji smara kao da traje 13 sati. potpuna budalastina koja nema nikakvu nameru da se bavi sustinom dogadjaja, zasto je neka ekipa ubila ambasadora, nego eto prikayuje herojske amerikance u borbi protiv tamo nekih arapa. ali ono, zaradili su kintu na eksploataciji patriotizma.

Link to comment

13 hours. zivela amerika film koji smara kao da traje 13 sati. potpuna budalastina koja nema nikakvu nameru da se bavi sustinom dogadjaja, zasto je neka ekipa ubila ambasadora, nego eto prikayuje herojske amerikance u borbi protiv tamo nekih arapa. ali ono, zaradili su kintu na eksploataciji patriotizma.

Evo ti preporuka za ovaj film od 13 sati, sigurno ćeš uživati; Out 1, noli me tangere (1971)

 

giphy.gif

Link to comment

Zaboravih i ja nice guys. Solidnu hemiju imaju Krou i Gosling ali radnja je mršava. Dobije se par smešnih momenata, i to je manje više to + simpatičan i blentav Gosling.

 

My Cousin Vinny je antologija :)

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

doooobar

 

 

gledao je'n, dva conjuring i zadovoljan

pitko

Link to comment

13 hours. zivela amerika film koji smara kao da traje 13 sati. potpuna budalastina koja nema nikakvu nameru da se bavi sustinom dogadjaja, zasto je neka ekipa ubila ambasadora, nego eto prikayuje herojske amerikance u borbi protiv tamo nekih arapa. ali ono, zaradili su kintu na eksploataciji patriotizma.

Jednom sam zamalo pogledao ovaj film. Zamalo.
Link to comment

dobro™ nije baš pad crnog jastreba, al ja nekako volim ta ratna rokanja

ili je to do mene koji sam odrastao na filmovima u dozvolite da se obratimo

:unsure:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

zabavno

200_s.gif

 

Mislim da je ovo nešto najgore što sam pogledao ikada u životu. Mozak me boleo. Oči me bolele. Duša. Sve. Nisam izašao iz sale isključivo iz mazohističkih tendencija.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Ni meni uopste nije lose, cak sasvim suprotno. Tako mi i treba kad sam oguglao na eksploataciju i propagandu jos od vremena Puta u kosmos iz 83-e

Link to comment

Ne razumem (bez uvrede) kao bilo kom mislećem stvorenju ovo može proći bilo kako. Nepojmljivo glup film. Ali nepojmljivo. U svakom zamislivom pogledu.

Link to comment

dobro™ nije baš pad crnog jastreba, al ja nekako volim ta ratna rokanja

ili je to do mene koji sam odrastao na filmovima u dozvolite da se obratimo

:unsure:

nije nesto 13... bolji je lone survivor.

Link to comment

The drop - meni tesko govno. Valjda sam gledao smoren pa mi nista nije bilo jasno, kako i zasto se sve to desavalo, pa silna frka zbog kera, pokojni Gandolfini sa svojim unutrasnjim borbama... ili je glup film ili sam ja, i to je moguce. Jedino mi je ona glumica dobra riba na neki jako cudan nacin.

 

Lone surviror isto obicno americko sranje. I dalje cekam da naletim na neki bas dobar rokacina film novijeg doba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...