Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Argo je odlican film, ali mu fali to zrno filmske magije (sasvim opravdano zbog svoje dokumentarnosti) za konkurenciju a kamoli za Oskara.Kako o tome ipak odlucuju Ameri, bitka ce se voditi izmedju Arga i Linkolna, pa tako svake godine imamo favorite u filmovima sa biografskim, istorijskim i omaz temama.

Link to comment

Sinoć odgledao dva (dobra) filma na TVu. To mi se nije desilo već duže vreme!Prvi je bio K-PAX sa Kevin Spejsom iz 2001-ve.Drugi je "This must be a place" sa Šon Penom

Link to comment

Sinoć sam na HRT1 konačno odgledao film koji sam ranije često hvatao u delovima, pa nikako da odgledam do kraja.snow-in-august-stephen-rea-dvd-cover-art.jpgSuper je film, iako je made for TV, ali - vidi spojler (ko je gledao film, tj).

Moram da priznam da me odavno nijedan film nije ovako iznenadio. Do pred sam kraj bio sam ubeđen da gledam dramu, i onda se, odjednom, pojavi golem! WTF?Ne da mi je smetalo, naprotiv.

Edited by Syme
Link to comment
Argo je odlican film, ali mu fali to zrno filmske magije (sasvim opravdano zbog svoje dokumentarnosti) za konkurenciju a kamoli za Oskara.Kako o tome ipak odlucuju Ameri, bitka ce se voditi izmedju Arga i Linkolna, pa tako svake godine imamo favorite u filmovima sa biografskim, istorijskim i omaz temama.
da, Argo je pre svega dobro odradjena rekonstrukcija, manje film.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...