Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Je l' može na tom Kodiju da se udari nasumični ili tematski miks scena iz jedno dve kile tih™ iz "sedamdesetih", pa da se tako gleda kao zagrevanje za nekog novog ala Rodrigeza?

Link to comment

a ti bi mog'o da pogledas neki film pa da ga komentarises...ovako samo nasumicno lupas u pauzi dok prevodis blokbaster naslove i njihove cifre od kojih ispadaju oci...

Link to comment

2 Fasbindera iz 70-ih sa kao malo >krimi< radnjom

 

Martha 1974

 

Ovo je izuzetno slabo, a pocetak mi se tako dopao i mislio sam da ove moze da bude zanimljivo. Kakva greska, kolosalna. Ocena 5.

 

/

 

The third generation 1979

 

I ovo je jebiga slabasno. Nesto se tu karikiraju tada aktuelni dometi teroristickih skupina, al sve nekako na silu. Nesto nalik na Godarov La chinoise 1967, svakako za 2 klase ispod. Ocena 6.

 

 

Kad vec pricam o Godaru, izvukao sam neku nategnutu analogiju izmedju

 

Godarovog A woman is a woman 1961

 

i

 

Romerovog The Collector 1967

 

Gde Godar saljivo uspostavlja siri diskurs o nemogucnosti promiskuiteta u odnosu na drustvene konvencije, ali za razliku od Romera uopste ne moze ili ne zeli da pronikne u dinamiku seksualnosti. Romeru sam dao jaku 9-ku, Godaru 7-icu.

Edited by ultra plasticni
Link to comment

trci sad gledaj peni dredful, masterpis je i ima i evu grin

Gledo... kako ti se svidja redneck zombi tuberkulozna frankenstajnova riba?

 

Inace sad u avionu gledo betmena protiv supermena, novog kapetana ameriku, arti farty lobstera, masnu grcku svadbu koju sam prekinuo posle 30 min i jos neke supermene.

 

Izrasla lea seydoux u solidnu ribicu, skoro ko eva green.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...