Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

:lolol:Zuca je 1™ apsolutni car. Sad cu dole da ispricam sto sam cuo od druga koji ga licno zna, ako tema nije arhivirana. Inace, Bizon je bio tesko bolestan pre neku godinu, nisam cuo nista o njemu vec dugo.On topic | Gledao 7 Psychopaths i ich mi se ne svidja. Nijednom menije posteno nasmejao <_< Farel me ponovo iznervirao, jbt koliko mi je odvratna njegova njuska.

Edited by crtamOrasi
Link to comment
Pod utiskom Tarantinovog Djanga, setio sam se filma koji je jedan od najboljih ikada snimljen o odnosima belaca i crnaca i QQQ u AmericiIn the heat of the nightITHOTN.jpgGenijalni Sidni Poatje i Rod Stajger. Ko nije gledao, obavezno!
Stvarno najbolji!U to ime:
Edited by Syme
Link to comment

Zveri južnih divljinaNe znam kako sam propustio ovo da vidim na FAF-u, mislio sam da je neki klasican precenjeni Sandens hajp.Kad ono ispade potpuno neverovatan film, ako se uopste ova kolicina intenziteta zivota, emocija i svega sa platna moze nazvati istim imenom kao, recimo, Zero Dark Thirty.Za ovakve stvari bi, u sveopstoj poplavi djubreta, trebalo izmisliti nov zanr ili novu umetnicku kategoriju.Hvala Vapadu i kobnom za link.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...