Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

The Shallows (2016)

 

shallows-ban.jpg

 

 

Pravi letnji hit, iako je na tragu B produkcije, veoma dobar. Pravi film za plazu + prelepe destinacije, borba zene protiv prirode. Drzi paznju i traje samo 85 min sto je dobro jer prica prati usamljenog karaktera. Ko voli filmove ove tematike, preporuka!

Link to comment

The Thief iz 81. pominjani ovde.

Ko Drive iz 81. :D

Vizuelna bombona

Dobra je kamera jako, sa druge strane mjuza je mogla drugacije i bio bi mnogo bolji dozivljaj
Link to comment

dan nezavisnosti

nisam stigao do kraja (puko net), ali ko je voleo prvi  volece i ovaj

Meni je prvi super zabava. Koliko vidim jos nema kvalitetnih ripova za novi pa cu sacekati hd.

 

 

 

Link to comment

Meni je prvi super zabava. Koliko vidim jos nema kvalitetnih ripova za novi pa cu sacekati hd.

 

 

 

Odgledao ja, imax 3d koza klima lamperija, bez obzira na odlican cgi nisam uspeo da se ne smorim kolicinom jeftine propagande. Misim, nisam nista drugo ni ocekivao ali sam se nadao malo suptilnijem pristupu (ipak je 2016.).

Link to comment

Ma jebo propagandu, to ocekujes, nego vide li glumu :D Najbolji je predsednik na pocetku filma, bukvalno deluje kao da se napio lik i baulja sa potpuno neljudskim izrazima lica i neuverljivim urlanjem. Ja sam se ismejao bas dobro, ali sam onda prekinuo jer su se manje iscimali oni da ga snime nego sto sam se ja iscimao da ga gledam.

Link to comment

Learning To Drive simpa prica

The Good Lie dirljiva prica o putesestviju dece izbeglica iz Sudana do USA

Southpaw bokserska tragedija, ima dobrih i dirljivih momenta, na momente los storytelling. Jake Gyllenhaal odlican

Link to comment

ne znam kako sam propustila Brick - film čiji su nedostaci (a ima ih) skoro šarmantniji i efektniji nego njegove vrlne (a ima ih)

drago mi je da sam ga slučajno pronašla, neočekivan talas svežine.

 

10 Cloverfield Lane - gledljivo i zaboravljivo.

Link to comment

Ne znam za vas ali meni je Drive (2011) bas gej film.

 

cuvaj se! nije to za heteroseksualce. stavise, ima jedna scena, mogao bih da kazem toliko suptilna, skoro subliminalna, da bi mogla neke heteroseksualce [oni koji nisu skroz na cistom da li su bi ili hetero] da odvede na onu stranu™. :P

 

 

@aleksija, hvala za preporuku. ovih dana sam bas hteo da gledam neki krimi, skoro se ne secam da sam u poslednje vreme gledao nesto vezano za taj zanr, a bas mi se gleda.

Link to comment

Odgledao sam sinoć Batman Vs Superman, nekako mi je teško da se odredim. Bilo je par jako glupavih dijaloga, baš onako holivudski glupih, pogotovu od kada su se sreli njih dvoje. 

Ukratko, nisam oduševljen, pored dobre kamere i režije uopšte. Priča je mogla bolje da bude iskorišćena.

Ubedljivo najbolji deo filma je Jesse Eisenberg kao Lex Luthor.

Edited by Mil@n
Link to comment

ja moram da priznam da ove nove supermene uopste ne uzimam za ozbiljno [bilo kakav vid zabave]. sve sto sam pogledao a tice se nove produkcije, u najmanju ruku me baci u depresiju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...