Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

ne mogu te supermene, betmene da gledam

 

@ivy

dobar

to je valjda pocetak price

 

sad nesto citam da je uwe trazio da snimi wow, a da mu nisu dali sa obrazlozenjem da je grota da se na tu temu snimi los film :lolol:

Link to comment

bas sinoc ga gledala, ostavio na mene utisak zenskog filma. jeste da je iz ugla reporterke, mozda u stvari imam problem sa tinom fey kojoj fali citava skala za glumu. margot robbie i billy bob u svakoj sekundi zao ti sto duze ne traje.

 

+1

tina je ceo film na tragu saturday night live-a i glumi kao za tv seriju. a u dužim scenama je pojedu™ kolege, ma ko joj bio partner

Link to comment

Reality (2014)

 

Mr Oizo se vratio u formu posle dva slabija filma, a nakon ovde veoma hvaljenog Rubber (2010). Meni ovo odlicno

Link to comment

abiggerspl.jpg

 

Dobar.

Fajns je bog, a Dakotica  :wub:

:-) nije los, mada meni fajns nesto nije ubedljiv u ulozi sangvinika...nekako mi je preteran i izvestacen, navikla da bude depresivan ili melanholican, tilda me takodje nije impresionirala, a meni omiljeni sunarts nije bio dovoljno ''vidljiv'' i uloga je pomalo tunjava...no, film genaralno prija, prelepi su predeli, more, ostrvo, kuce, bazeni...a tilda je savseno kostimirana...ona haljina s pocetka fima mi je mnjami, mnajm... /ledja i haljina spreda :-))

Link to comment

Na onoj sramnoj Vlajčićevoj listi filmova koje treba pogledati, prepuna opštih™ filmova i puno brljotina u smislu da su se neki filmovi ponavljali na više mesta; npr uzeću primer "All about Eve" koji je dupliran ( i ovde je bilo reči o tome) jedan komedijaš je onako lakonski izjavio da je umesto duplog "verovatno trebalo da stoji" A Letter to Tree Wifes, i na prvi pogled sam i mogao da se složim dok nisam pogledao Mankevicev: People Will Talk (1951)

 

Prelepo ispričana priča sa pamentnim i duhovitim dijalozima, sa sjajnim glumcima; Keri Grantom i lepom Džin Krejn.

Mislio sam da je još jedna u nizu banalnih romantičnih komedija a dobio sam raskošno iskustvo humanosti koje se

izgubilo u ova smutna vremena. Kamera prosto klizi i nenametljivo hvata svaki kadar, veoma elegantno...

Za ono vreme veoma intrigantan i hrabar scenario, sa osećajem za pravdu i pravednost, naravno umotana u oblande

i za filmove snimljene tih godina u Holivudu sigurno avangarda. Slobodno se može reći; veoma neuobičajena i pametna

romantična komedija, velikog reditelja a nezasluženo je manje poznat film i jedna ogromna preporuka. Odličan 5

Link to comment

 

gledala sam Warcraft i dojaja je!!!

bas mi se svideo..taman je duzina za normalnog coveka a i film,ritam je super nema epskog smaranja i patetike,estetika super,vizuelni efekti..radnja je klasika borba dobrog i zla..cak mi nije smetao nagli ulet u radnju i likove,ne znam da li ima veze sa predznanjem iz igrice ali nema veze ionako mi je sve bilo laganica a super

bas sam uzivala!

 

tjah, nikako da podnesem sto mi se Ragnar smuvao sa trolom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...