Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

 ali ne volim Luja Mala...

 

 

To se od tebe i tebi sličnih očekuje. Neko ko veliča O. Rasela i neko ko broji svaki cent na blagajnama, ne može da razume umetnički film.

Da je samo snimio "The Fire Within" iz 1963 ostao bi upamćen kao jedan od stožera francuskog Novog talasa, iako on to zvanično nije bio.

 

tumblr_nz5ot1No6b1u71niho1_500.jpg

 

Anesthesia (2015)

 

Zanimljiv nezavisni film sa dobrom glumačkom ekipom.

Ima elemenata trilera, ali je u osnovi drama sporog ritma.

Vredi pogledati.

Tim Blake Nelson, je veoma interesantan reditelj, koji dozirano i sa suptilnim ukusom snima filmove sa pitanjem: "Zašto Bože"?

Preporučujem ti da pogledaš njegov prvenac; Eye of God (1997) i ovde sam ga predlagao kao "skriveni dragulj" ali posle nekoliko desetina mojih preporuka na domaćim i stranim forumima, vidim da po gledanosti raste kao i njegova ocena  :) Izuzetan film, vredi pogledati...

Link to comment

nisam očekivao mnogo ali, generalno,  money monster  uopšte nije loše ostvarenja.

lično bih O'Konolovu rolu poverio nekom drugom (nemam pojma kome) pošto mi je dobar deo filma delovao neubedljivo a gajio sam, takođe, i izvesnu nadu da će se pobeći od šablonskog zatvaranja filma (šablonskog u smislu predvidljive sudbine pištoljdžije). uzaman, Holivud je to.

 

kad se sve sabere i oduzme, pozitivnih 6.5/10. 

Link to comment

Preporučujem ti da pogledaš njegov prvenac; Eye of God (1997)...

Hvala za preporuku. Rado bih ga pogledao, ali niđe živa torenta na vidiku.

Link to comment

Hvala za preporuku. Rado bih ga pogledao, ali niđe živa torenta na vidiku.

Probaj na onim ruskim torrentima, mislim da je po imenom; "Glas Boga".

Link to comment

gledala sam Warcraft i dojaja je!!!


bas mi se svideo..taman je duzina za normalnog coveka a i film,ritam je super nema epskog smaranja i patetike,estetika super,vizuelni efekti..radnja je klasika borba dobrog i zla..cak mi nije smetao nagli ulet u radnju i likove,ne znam da li ima veze sa predznanjem iz igrice ali nema veze ionako mi je sve bilo laganica a super


bas sam uzivala!


Link to comment

bas sinoc ga gledala, ostavio na mene utisak zenskog filma. jeste da je iz ugla reporterke, mozda u stvari imam problem sa tinom fey kojoj fali citava skala za glumu. margot robbie i billy bob u svakoj sekundi zao ti sto duze ne traje.

 

i moze li neko ko je gledao batman vs superman da mi kaze sta se desilo u poslednjoj sceni kada baci zemlju u rov

Edited by mustang
Link to comment

i moze li neko ko je gledao batman vs superman da mi kaze sta se desilo u poslednjoj sceni kada baci zemlju u rov

 

 

To je samo mala naznaka da ce Superman oziveti u narednom filmu. Recimo da neka vrsta energije i dalje izbija iz njega (nesto slicno smo mogli da vidimo oko njega svaki put kad leti recimo).

 

 

Inace, izasao je Ultimate Edition sa 30 dodatnih minuta i malo preuredjenim scenama. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...