Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Kad hellisha pomenu taj zajednicki jezik, svidelo mi se kako je dancan resio pitanje predstavljanja razlicitih jezika kojim govore dva naroda u filmu. 

Link to comment
Point Break (2015)


 

Bio sam malo skeptican jer sam odrastao™ na 'originalnoj' (1991) verziji pa sam cak planirao ovu (2015) da preskocim al' u avionu nije nesto bilo bolje za gledanje pa sam pogledao. Vrlo zadovoljan.
Link to comment

eye in the sky

sa H.Miren i  A.Rikman

 

 

paaaa, malo neobičnija tema za razradu, ima tu - povremeno -  i neke napetosti i, s druge strane, ne baš neočekivanih opštih mesta.

sumasumarum, može da se gleda ali trenutna ocena na imdb je užasno preterana. ne bih išao preko nekih 6,341.

Link to comment

pogledao prvi put posle bombardovanja the ususal suspects. uh koliko rupa, bolje da nisam ponavljao iskustvo :)

 

 

ali zato sam pogledao i my dinner with andre. kakvo filmsko iskustvo, sunce ti. psihoanalitičan dijalog dvojice pozorišnih radnika i skoro pa sve vreme u kadru su samo njih dvojica. dok gledalac, zbog jasnoće i gustine dijaloga, zapravo i nikada nije u tom restoranu sa njima.

 

vuče na alenovsko njujorško intelektualiziranja (se tako se piše?) i na neki način dosta korespondira sa nekoliko njegovih filmova, ali je ovo dosta direktnije delo.

Link to comment

Šta rade u pozorištu ti pozorišni radnici? Peru kostime, tešu rezervne daske, menjaju rasvetu, čiste toalete?

 

Pitam zašto što nisam gledao film, a od Luja Mala sam u osamdesetim jedino gledao njegovu ženu u dve epizode tragikomičnog Marfi Braun i gledao sam mu onaj navikani Atlantik Siti...

Link to comment

Većini je. Ma, i meni je bio sasvim dobar, ali ne volim Luja Mala...

 

Uostalom, zato sam i napisao navikani, a ne izvikani, obzirom da niti imam tri blage veze da li uopšte postoji ta reč, a još manje šta bi ona značila...

Edited by Ajant23
Link to comment

Šta rade u pozorištu ti pozorišni radnici? Peru kostime, tešu rezervne daske, menjaju rasvetu, čiste toalete?

uglavnom se bave otvaranjem tviter naloga

Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...