Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Lost river (2014)

 

Nisam verovao da ću ikada ovo da kažem uzimajući u obzir lik i delo RG ali je meni ovo jako pasovalo

 

Palo Alto (2013)

 

Druga vedeta holivuda u sada već standardnoj tunjavoj ulozi: slabo

 

Triple 9 (2016)

 

Kakve se sve akcije danas snimaju, meni ovo odlično

Link to comment

L´attentat

 

MV5BYTE1YmM4ZjQtODVlYy00ZmJmLTlkOTItY2Zh

 

Dosta dobar francuski politički triler iz 1972. godine, sa jakom internacionalnom glumačkom podjelom u kojoj je dosta glumaca specijalizovanih za filmove ovog (pod)žanra.

Link to comment

Meni Warcraft bio dobar.

 

Otprilike pola stvari nije objasnjeno kako treba i kako je u igrici (ispada da je ovom bilo dosadno pa se dovatio madjije i sjebo svet), sa glumcima bi mozda i jeftinije prosli da su i njih animirali ili navatali neke lepotane i lepotanke sa spring breaka (nemaju veze sa glumom, a razlika izmedju oca i sina je ~7meseci). Malo price o ekoloskoj odrzivosti rase ispod svega, da se ima pop agenda... Patetike, glupih replika ima na veliko

 

 

Ali zato nivo detalja kostima i slike, preteranost animacije, mjuza, fajtovi (mozda su orci predominantni), osecaj da gledas igricu koju si igrao su ODLICNI!

Edited by Ravanelli
Link to comment

Meni Warcraft bio dobar.

...

Ali zato nivo detalja kostima i slike, preteranost animacije, mjuza, fajtovi (mozda su orci predominantni), osecaj da gledas igricu koju si igrao su ODLICNI!

 

+1

 

nek se jebe rotentomatoes,

hipsteri raspali.

 

pustao bih im maratone sa nastavcima šarknejdoa.

Edited by garcia
Link to comment

Onda ce ti biti dojaj!

 

-----

Animacija, detalji i mastovitost orkovskih kostima je za uzivanje. Ako ne trazis mnogo vise od toga, film vredi vremena i bioskopskih para

Link to comment

I meni se dopao Warcraftara iako u zivotu igricu nisam video, a ne igrao. Mislim, film je los iz razloga koje je nabrojao Ravanelli, ali je i zabavan i ima duha i vidi se da je radjen iz ljubavi. 

 

Ako dobro kapiram, ovo sto je u filmu prikazano je neki period pre glavnih desavanja u igrici i vise je neka legenda ili istorija?

Link to comment

Ako dobro kapiram, ovo sto je u filmu prikazano je neki period pre glavnih desavanja u igrici i vise je neka legenda ili istorija?

 

ma nema to veze s igricom običan trenutku prilagođeni pc proser u fazonu dobro jeste da je invazija Kulturno Različitih iz uništenog sveta na naše obale u punom jeku i da ovi žderu sve pred sobom ko skakavci vođeni Kultom Smrti ali i s njima može biti kohabitacije ako podnesemo žrtve nađemo zajednički jezik i mudro igramo protiv militanata združenim snagama s verom u bolje sutra muahahaha

 

inače sve ovo što je slaninar pisao za šareniš stoji i to na kub poslednji put sam toliku baroknu histeriju video u avataru :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...