Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Uf, pre bih gledao Idi i smotri ponovo nego to, dosta mucno iskustvo. Pritom me i razocarao dosta spram ocekivanja :(
pa bolestan jeste ali ne bih rekla mucan...meni je prijao,jbga ovih dana gledam bas mnogo nekakvih lajt filmova pa mi ovaj dosao kao ravnoteza..a i u 1 ciklusu je obavezana npr Tideland http://www.imdb.com/.../tt0410764/je 1 mucan film i vec vidim da cu ga preskociti.. Edited by ivy
Link to comment

da, pizdarija. ima na kraju taj deo kada njega krenu da lupaju lekovi i onda namiksuju neki zvuk. nelako za primetiti, subtle i odličnomalo nicholson preglimio

Link to comment
da, pizdarija. ima na kraju taj deo kada njega krenu da lupaju lekovi i onda namiksuju neki zvuk. nelako za primetiti, subtle i odličnomalo nicholson preglimio
nisam skontao, ton mi je bio prilično stišan. jbte gomilu filmova tako pogledam, maltene bez tona u sitnim satima.super mi je scena u restoranu sa nicholsonom i di capriom kada jack crta i pali papir. taj nebulozni dijalog je vrhunski. ceo dijalog, grimase i na kraju eat something god dammit :lolol:čudno mi je bilo gledati jer subjektivno ne podnosim damona a di capria i posebno wahlberga gotivim.
Link to comment

ja sam skapirao zvuk tek posle jedno 3eg gledanja (pogledam ga jednom godišnje recimo). frka mi da skinem neku novu kopiju, da se ne skenjam ako je greškom nabačen :D

Link to comment
A original - ništa?

coverinfernalaffairsit.jpg

Dajte ljudi, valjda smo ozbiljni...

drugačije je to, kad ne razumijem jezičinu i nema bostonskog hooda :( Edited by Ravanelli
Link to comment
drugačije je to, kad ne razumijem jezičinu i nema bostonskog hooda :(
To je onda 2. stvar.Šteta, jer je film žanrovski jebač mame.

A copy-paste žalostan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...