Jump to content

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Odgledah Iam the wrath ili tako nešto

 

Jbte Džon Travolta izgleda gore nego Miki Rurki

 

inače film je bulja - kopija Džon Vik -a 

Link to comment

Gledo 110 , simpa akcijaš, neku noć išao da gledam X mena, ok zabava al slabiji od ranijih delova, možda bi bio bolji utisak da nije bio u maloj skrnavoj sali

Link to comment

all is lost  sa R.Redfordom

 

sa sobom sam se dogovorio da ovo gledam iako sam u startu bio načisto da ću prisustvovati filmskoj verziji Markesove novele Priča brodolomnika (koju sam čitao pre otprilike sto godina).

bez obzira na podrazumevajuću prazninu scenografije u kojoj obitava jedan-jedini lik, kao što sam onomad bez prekida pročitao Markesovu priču tako me je i ovaj film na neki volšeban način održao do samog kraja a da ni u jednom trenutku nisam imao poriv da odustanem.

7/10

 

Link to comment

kul, pogledaću, hteo večeras ali se ipak odlučio za Fusi, kojeg sam napokon uspeo naći.

Virgin-Mountain-review-6.jpg

 

 

Virgin Mountain (2015)

 

maestralna uloga Gunnar Jonssona i sjajan scenario i režija Dagur Karija.
pure gem! 

Edited by maheem
Link to comment

Neki animirani omnibus Poovih pričica, - Extraordinary tales, 5 pričica, različiti stilovi animacije, u jednoj je narator Kristofer Li, u drugoj snimak s ploče Bele Lugošija, krajnje osvježavajuće

Link to comment

kul, pogledaću, hteo večeras ali se ipak odlučio za Fusi, kojeg sam napokon uspeo naći.

 

Virgin-Mountain-review-6.jpg

 

 

Virgin Mountain (2015)

 

maestralna uloga Gunnar Jonssona i sjajan scenario i režija Dagur Karija.

pure gem! 

 

Super film, jedan od naj koje pogledah prosle godine. Bas mi se svidja ovaj medjunarodni naziv filma - odlicno pase! Meni su se i prethodni Karijevi filmovi svideli, probaj ih ako nisi (mada sumnjam da nisi gledao recimo Noia?)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Pustio Noija sinoć posle Fusija al sam zaspao. Danas nastavljam. Svideo mi se i on, dosta slicnosti ima sa ovim poslednjim: dan mrmota jedne nekarekteristicne individue, ulazak zenskog lika u njegov svet, zivot sa kevom,...

Link to comment

Odličan Noi a super je i Karijev The Good Heart. Dobar vibe i maestralni Brian Cox uz dobru rolu dragog Paul Dano-a

 

ec661d96bc59e129831e9a2e50acfae5.jpg

Edited by maheem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...