Jump to content

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Intacto (2001)

 

Jako dobar, iščašen sadržaj

Ja ga se secam kao filma sa nedovoljno iskoristenim pocetnim potencijalom, kao da je moglo mnogo bolje da se uradi sa takvim pocetnim premisama. I kraj mi je bio banalan pomalo.

Link to comment

slazem se kumsom....

 

imali dobru ekipu, dobru premisu...i jbga...padovi u scenariju, pad i uzitka gledanja...

 

 

ja odgledah 13 hours (bengazi)...samo mi cir proradi u zelucu koliko zlo je ovaj klintonka i se sve radi okolo

 

zasto su svi ti seals/blackwater bradati u fimovima?

 

videla sam ih jednom uzivo na aerodromu, nfl defense team bi dobio kompleks kakve su zivotinje uzivo...i nisu imali brade....ali su bili ogromni...kao watchmen

Edited by mustang
Link to comment

À trois on y va (2015)

 

Vrlo uspela, vrlo šarmantna komedija, ples: ritma, obrta, ukrštanja i stalnih prepoznavanja jednostavnih, filmskih i ljudskih geometrija jednog ljubavnog trougla.

 

Gleda se u jednom dahu, i ne samo da proleti za čas već i kroz taj osećaj prošlog trena vraća i jača percepciju same drame.

 

Svakako, preporuka.

Link to comment

Naleteh na Plan 9 from Outer Space, na nekom od filmskih kanala, sinoc. Gledao sam ga odavno, mada mi je sada bio mnogo smesniji, u odnosu na prvo gledanje. Zabavniji od vecine odgledanih komedija, u svakom slucaju.

Link to comment

À trois on y va (2015)

 

Vrlo uspela, vrlo šarmantna komedija, ples: ritma, obrta, ukrštanja i stalnih prepoznavanja jednostavnih, filmskih i ljudskih geometrija jednog ljubavnog trougla.

 

Gleda se u jednom dahu, i ne samo da proleti za čas već i kroz taj osećaj prošlog trena vraća i jača percepciju same drame.

 

Svakako, preporuka.

fala na preporuci, odličan 

 

Link to comment

Ja nastavio sa matorim stvarima noćas. U neko nedoba(izmedju 4 i 5), u pauzi bejzbola, naleteh na Radioactive Dreams. Onako bi izgledao Fallout, da je napravljen osamdesetih, počev od muzike.

Link to comment

U par dana treći film sa lezbo tematikom. Uhvatio na tvu Blue Is The Warmest Color.

Odlične klinke i prelepo snimljen film

Evo ja da ti predlozim i cetvrti iste tematike : Miralem se kupa u podne  :)

Link to comment

niko nije gledao warcraft?

Svidjeće se svima koji su igrali WC III (WoW i DotA nisam pratio).

Scenario mi je leg'o baš iz razloga što, osim preko par YT spotova,

nemam veze sa WC-om (no pun intended) već nekih 20 godina.

Dinamika je solidna i scene nisu dosadne. 3D i nije preupečatljiv.

Za moj pojam, dobra zabava za maloljetnike.

 

Emotivnih 86/100.

Link to comment

valjda ovaj deo nema bas neke velike veze sa trojkom

 

trebalo bi da je prvi deo vezan za keca i dvojku, tj. za vreme pre nego sto su ostali dosli na azarot

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...