Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

+1, gledao i ja baš skoro kad sam bio u fazi ranog manna. Što je najbolja od svih faza.

Edited by Ruxin
Link to comment

+1, gledao i ja baš skoro kad sam bio u fazi ranog manna. Što je najbolja od svih faza.

Poptpuno se slažem, s obzirom da u tu fazu uz Thief spadaju Manhunter i rad na omiljenoj mi seriji Crime Story.

Ovaj The Keep nisam gledao.

Link to comment

@garsia i ruksin

čudno, meni je lopov bio neubedljiv i gurnut je među nebitne. iskopaću ga da proverim.

Link to comment

lopov briljira po ubedljivosti i karakterizaciji. mozda nismo gledali isti film :D

+1

gledao ga pre par meseci. odličan...

Link to comment

Thief (1981) Zasluženo je dobio pre neki dan svoje mesto u "Kriterijum" porodici. Sjajan prvenac majstora krimi-drame Majkl Mana. Sada već zaboravljenom žanru ovaj reditelj je davao poseban pečat jer je sve držao pod kontrolom. Gura svoju priču do kraja i jasno ti govori šta želi da kaže svojim filmom. Zaista pravi klasik, prividno banalna priča o kriminalcu koji želi da izađe iz posla i zasnuje porodicu... Inteligentan film i svaka preporuka a po meni i za dve dužine bolji od na primer "Vreline" iz '95. Džejms Kan briljantan i u punoj snazi...

Link to comment

 

kloverfild lejn 10, u sustini riba ceo film pokusava da kibne dzonu gudmenu, na kraju napravi antibajohazard odelo od zavese za tusiranje i ubije jedno veliko kloverfild cudoviste bocom glen liveta.
 


ko voli pravi kloverfild, da preskoci.

Edited by 3opge
Link to comment

Zato sto nisi stavio u spojler

znaš ono kad se pokojni vasa brže vraćao nego što je odlazio e tako ja tonijeve postove zaboravljam brže nego što ih čitam :fantom:

Link to comment

Not cool!

 

Ovako spojlovati baš film koji se gleda sa što manje predznanja, stvarno not cool. Sve sama vožnja i obrti, gubi se 50% utiska kad tačno znamo u šta se upuštamo.

 

A inače je skroz dobar triler sa odličnom glumačkom postavom, i krajem koji će ljudima ili leći ili neće, ali generalno 3 koplja ispred onog drugog iz "univerzuma".

Edited by Ruxin
Link to comment

-1

 

u pravu si pak za spojler, sto da budem jedini sto se zajebo. riportovo sam se.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...