Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Od originalnih (odličnih) Producenata napravljen je brodvejski mjuzikl, a onda je on prebačen na veliko platno i tako je nastala nova verzija...

 

... koja je teško sranje...

Link to comment

mulen ruz je jedan od retkih filmova koje nisam uspeo da odgledam do kraja u bioskopu, izasao posle pola sata. mjuzikle ne trpim osim kabarea, naravno. kabare je savrsen u svakom pogledu. 

 

na temu - gledao ove nove koene, ave cezare. traljavo, prazno... nekoliko puta sam se nasmejao ali nedovoljno. 

 

edit - nepismen

Edited by adam
Link to comment

demolition... pocinje dobro, ali se zavrsava kao chick movie. a ono sto me je posebno iznerviralo je da, kao u silver linnings playbooku, nekog ko je lud predstavljaju kao nekonvencionalnu dobricinu koja se slobodno ponasa, radi ono sta voli i govori samo istinu. kombinacija idiota dostojevskog i forest gumpa. ne, pizda vam materina, onaj ko razvali sopstvenu gajbu ne radi to jer se tako nosi sa osecanjima, vec zato sto mu glasovi iz glave to naredjuju ili sto trazi prislusne uredjaje jer je paranoican. i kad je totalno razjebe onda se ne smiri i postane normalan, vec ga nakljukaju sedativima i vezu u onu kosulju gde ti dupe viri.

Link to comment

demolition... pocinje dobro, ali se zavrsava kao chick movie. a ono sto me je posebno iznerviralo je da, kao u silver linnings playbooku, nekog ko je lud predstavljaju kao nekonvencionalnu dobricinu koja se slobodno ponasa, radi ono sta voli i govori samo istinu. kombinacija idiota dostojevskog i forest gumpa. ne, pizda vam materina, onaj ko razvali sopstvenu gajbu ne radi to jer se tako nosi sa osecanjima, vec zato sto mu glasovi iz glave to naredjuju ili sto trazi prislusne uredjaje jer je paranoican. i kad je totalno razjebe onda se ne smiri i postane normalan, vec ga nakljukaju sedativima i vezu u onu kosulju gde ti dupe viri.

sto nisi trazio broj vecu kosulju?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...