Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

mislim da mi je moća svojevremeno preporučio "Spoorloos". stvarno je jezovit iako sam bio upoznat s radnjom jer sam prethodno ulovio na TV rimejk sa saterlandom juniorom kao žrtvom i džef bridžisom u ulozi psihopate.

 

sjajno je urađen "spoorloos" ali, pogledati ga jednom u životu je dovoljno.

 

nego, danas sam gledao "The Crossing Guard" sa nikolsonom i dejvidom morsom.nije bog zna kako ocenjen no, meni se baš dopao.

Edited by djordje geprat
Link to comment

odgledo konacno dzarmuseve vampire, buduci da je autor cije filmove delim na one koje ili obozavam ili prezirem, a bio sam, bez nekog valjanog razloga ubedjen da je ovaj u drugoj grupi.

jebote, gotovo savrsen film, vise govori o vampirstvu (ili makar mom shvatanju istog) od bilo kog klasicnog horora koji mi pada na pamet.

mozda najbolji dzarmus, a uz svecku djecu vampire ovaj mi trenutno omiljeni vanpirski :fantom:

Link to comment

odgledo konacno dzarmuseve vampire, buduci da je autor cije filmove delim na one koje ili obozavam ili prezirem, a bio sam, bez nekog valjanog razloga ubedjen da je ovaj u drugoj grupi.

jebote, gotovo savrsen film, vise govori o vampirstvu (ili makar mom shvatanju istog) od bilo kog klasicnog horora koji mi pada na pamet.

mozda najbolji dzarmus, a uz svecku djecu vampire ovaj mi trenutno omiljeni vanpirski :fantom:

 

+1/2

 

ja nisam film doživeo kao vampirski već kao ljubavni

Link to comment

odgledo konacno dzarmuseve vampire, buduci da je autor cije filmove delim na one koje ili obozavam ili prezirem, a bio sam, bez nekog valjanog razloga ubedjen da je ovaj u drugoj grupi.

jebote, gotovo savrsen film, vise govori o vampirstvu (ili makar mom shvatanju istog) od bilo kog klasicnog horora koji mi pada na pamet.

mozda najbolji dzarmus, a uz svecku djecu vampire ovaj mi trenutno omiljeni vanpirski :fantom:

+1000

 

jedini film zbog kojeg sam poželeo da budem vampir

želim da budem kul kao tilda i tom :wub:

Link to comment

La_comunidad-194113063-large.jpg

Na preporuku stonog adamsa. Odlicna crna komedija :D

 

Odličan film!

 

Kao i sve ostale crne komedije Aleksa de la Iglesije - taj mu žanr najbolje leži!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...