Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

The Walk.

 

Ne znam kako sam izdržao do kraja. Kao Zemeckis i Gordon-Levitt obećavaju, ali meni je bio truba.

 

Odgledaj(te) dokumentarac Man On Wire po čemu je snimljen film, kontam da je mnogo bolji. Misllim, svakako je odličan. 

Link to comment

Truth (2015)

 

Smaranje, više volim Vanderbilta kada radi Spidermana ili za McTiernana...

 

 

The Dressmaker (2015)

 

Vrlo sam voleo i prošli film, koji je 2002. godine Jocelyn Moorhouse radila po scenariju koji je radila skupa sa P.J. Hoganom. Ovaj mi se dopao još više.

 

Svakako, preporuka. Vredi pratiti njihovu sradnju, vredi videti ono što rade skupa.

Link to comment

bas sam juce razmisljao o pomenutom i skapirao da je negativac verovatno najodvratniji lik kog sam gledao u filmu.

najjeziviji i najdepresivniji film ikada.

 

 

+1

 

bio sam u istom fazonu ko posle valhalla rising :fantom:

 

reci mi samo da te zenetina naterala da odgledas tu komendiju, u suprotnom cu ti se uvuci preko krova stale kroz prozor spavace sobe dok budes spavao i udavicu te jastukom :fantom:

 

a mozda te i omamim onim sranjem pa te zivog zakopam pa gledaj gej filmove do kraja zivota :fantom:

Edited by ToniAdams
Link to comment

Odličan je Spoorloos, to bih mogao da ponovo pogledam.

Ionako me je sinoć iznervirao The Boy (2016).

Tridesetčetvorogodišnja cura dolazi iz USA u englesko selo(?!) da bude dadilja u jednoj bogatoj porodici.

Ubrzo shvata da je sin kog treba da čuva lutka(?!?) prema kojoj se roditelji ophode kao da je živa (?!?#$?).

Ona, naravno, odmah prihvata posao, zašto bi sumnjala u očigledne ludake?

Nekom pametnom čoveku bi i ovo bilo dovoljno, ali ja sam morao da odgledam do kraja :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...