Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Sad kad ste navalili, shvatih da se maltene niceg iz filma^^ ne secam (prva asocijacija mi je zapravo muzika), sem da mi se u trenutku gledanja svideo, nesto manje nego ostalima.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Sad kad ste navalili, shvatih da se maltene niceg iz filma^^ ne secam (prva asocijacija mi je zapravo muzika), sem da mi se u trenutku gledanja svideo, nesto manje nego ostalima.

Interesantno. Film je radjen po flashovima i lako se lepi u memoriji bar nesto, a ne kompletna radnju filma, koja i nije nesto posebno originalna.

Link to comment

ne sećaš se zaranjanja u najprljaviji klozet ikada kako bi se dohvatila nekakva usrana (pun intended) pilula?

predivna scena :fantom:

 

nedavno sam gledao neki dokumentarac o ljudima cije su zivotne price bile osnovica dal za film  ili knjigu

Link to comment

'bem ga. ja sam rekao da je trejnspoting dobar odličan. a da mi se svideo, nije.

Edited by djordje geprat
Link to comment

Interesantno. Film je radjen po flashovima i lako se lepi u memoriji bar nesto, a ne kompletna radnju filma, koja i nije nesto posebno originalna.

 

Čitava karijera Denija Bojla je "u flešovima". Za mene je trejnspoting uvek bio relativno osrednja demonstracija brze montaže, uz otprilike jednu scenu koja me je pogodila (smrt bebe, ne znam kako to da ne pogodi).

 

Vidim da smo aklamacijom krenuli, pa onda i ja da se izjasnim - precenjen, prenaduvan film, osrednjih dometa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...