Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

a-bittersweet-life.jpgA BITTERSWEET LIFE (2005), Kim Jee-woonhttp://www.imdb.com/...ref_=fn_al_tt_1Moj guilty pleasure miljenik dotične kinematografije i jedini film na čijem kraju nikada nisam uspeo da zadržim suze, a gledao sam ga najmanje sedam puta. Iako po žanru hardcore revenge thriller (kao i 75% korejskih filmova), ovo je ujedno zapravo jedna od najjačih ljubavnih priča velikog platna i moj lični 3. po redu ljubavni film u životu uopšte. Byung-hun Lee je korejski Alen Delon i najbolji kosooki baja kojeg sam video na filmu.
pogledao pre neki dan. tja, dosadni su sa takvom količinom filmova o osvetama i sličnim twistovima. ko japanci sa istim hororima.sinoć:The Kids Are All Right (2010)the-kids-are-all-right-trailer.jpgporodica sa dve mame lezbijke, obe rodile decu pomoću sperme jednog donora. klinci stupaju u kontakt sa donorom, itd.lep filmić.
Link to comment

Ja bih izabrao Linkolna bez razmisljanja. Onaj njegov monolog kada obrazlaze neophodnost donosenja Zakona o ukidanju robovlasnistva pre nego sto se desi kraj rata prirodnim putem mi je bolji od celog Djanga.

Link to comment

ja nemam ideju kako film u kome nego glumi kao sto jessica chastein glumi u zero dark thirty moze da dobije bilo sta, sem pada na popravni iz glume na prvoj godini FDU

Link to comment
ja nemam ideju kako film u kome nego glumi kao sto jessica chastein glumi u zero dark thirty moze da dobije bilo sta, sem pada na popravni iz glume na prvoj godini FDU
lol, da, FDU je uvek važio za ustanovu stručnjaka za dobar filmski ukus...
Link to comment
ne znam da li si gledao, ali zena je u nekoliko scena iz filma na nivou studentkinje FDU, koliko god to bilo nisko
nije mi potrebno da gledam svaki film te moronke da bih se uverio u njeno šarlatanstvo. elem, pogledaću ga, jer sam sebi dao zadatak da se spremim za dodelu Oskara, pošto je ostalih 8 filmova jebitačnog kvaliteta.btw, Naomi Wolf ju je prozvala da je Leni Rifenštal 21. veka, ali to je zaista uvreda za ono što je radila Leni.
Link to comment

Meni se od Bigelou svidelo sve što sam gledao. Hurt Locker mi je možda i najslabiji, ali mi je daleko od lošeg, a bogami mi je poprilično daleko i od Leni Rifenštal. A sirota Naomi Vulf je poprilično prolupala.

Edited by Syme
Link to comment

za ovaj film naomi ima poentu. ovo je propagandni film za CIA koji o ljudima koji rade za nju i dogadjajima u koje su uvuceni kreira upravo onakvu sliku kakva se u lengliju prizeljkuje. u tom smislu, ona jeste panetina leni rifenstal - ako apstrahujemo banalnost poredjenja.ja inace jako volim point break, to mi je jedan od omiljenih filmova ranih devedesetih. ovo posle toga ne toliko, hurt locker nisam gledao. sad shvatam da jesam, sigurno ne bih bio juce u bioskopu.

Edited by gazza1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...