Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

večeras, odličan film iz novopristigle pošiljke. pomeni, 8/10. "Made in Dagenham". odlična sali houkins, standardno dobri bob hoskins i daniel mejs. film o štrajku radnica "Forda" sa zahtevom za jednakim platama u odnosu na muške kolege.

 

preporuka

Link to comment

Ne bih sad mogao baš naširoko, pošto sam odavno gledao, ali koliko se sećam, film predstavlja trip povređene muške sujete u raskidu sa ženom, tako sam ga barem ja shvatio.

Link to comment

Svakako provejavaju i politicke teme, jer je zanimljiva i postavka podeljenog Berlina, ali mene ono sto me duboko uznemirava je prikaz braka koji se raspada i posledice na um, poput najgore nocne more. Jeziva alegorija a mislim i da je reditelj iz "iskustva" ispricao ovaj kosmar jer je i sam prosao kroz raskid braka.

Jedan od onih filmova koje treba pogledati s' vremena na vreme, ali moras biti dobro pripremljen, jebes ga sad sad mi se gleda, idi bre zema...

Link to comment

 

Hvala bivšoj curi koja bješe pevač'ca bez koje nikad ne bih odgledao mali draguljčić od filma.

Gledao sisters. Pošto sam fan parks and recreation-a, sličan tip humora pa mi je prijao. Klasična Amy Poehler, ko je voli biće mu ok.

Link to comment

Hvala bivšoj curi koja bješe pevač'ca bez koje nikad ne bih odgledao mali draguljčić od filma.

Gledao sisters. Pošto sam fan parks and recreation-a, sličan tip humora pa mi je prijao. Klasična Amy Poehler, ko je voli biće mu ok.

Nije trebalo da raskidas.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...