Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

 

 

Dok god humor nije primitivan (kao u najnovijim americkim komedijama) moze da bude preteran, koliko hoce, jos ako ima frnacuski opusten smek, voila!

Ne gledam ja to, ali znam nasta mislis.

Link to comment

Joaquin Phoenix je temperamentan, ekspresivan glumac. Mislim da mu gluma po Woody Allen sablonu ne odgovara. Vise je bila opaska na los film, nego na njega kao glumca.

 

 

 

Jbg ja kontam da dobar glumac i jeste zato sto moze da glumi svakakve uloge, pa makar to bio i WA sablon.

 

 

 

 

Pogledah Trumana, jako upecatljivo. Argentinski Cetkovic izdominirao. Pojedine scene izbijaju suze iz ociju.

 

:wub: za kadar u kom se nazire Visente Kalderon.

Link to comment

Solace - gro filma ode usredsredjeno na Hopkinsovu pojavu, oci i glas, a 10 minuta Farrella ostavilo bolji utisak. Napravise od psychicsa u najmanju ruku nadljudima. skoro ko E.T. Ne bih ga gledo opet ni za breg karamela.

Link to comment

Definitivno ono sto ga cini veoma dobrim filmom je atipicna i originalna socijalna kritika puna satire.

 

Slažem se da je definitivno atipično :) Jasna mi je poenta filma, ali je izvedba klimava, atmosfera je previše mračna, dijalozi su sterilni, naravno, sa namerom, ali posle određenog vremena postaje jednostavno dosadno. 

Link to comment

Truman - koliko ljubavi, recenog, nedorecenog i nerecenog u pravom 'life is bitch' filmu. Meni licno pao kao kamen oko vrata. Greh je neodgedati ovako nesto. Gluma f e n o m e n a l n a.

Ono sto me cudi, sad gledam spisak nagrada i nominacija, sve su spanske a tema ne moze biti univerzalnija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...