Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

da se ne bojim moderacije sad bih ti reko da nisi normalan a možda i peder.

Gledaj Black Dahlia, mene je potpuno odvikao nje. Em los film, em ceo antitalenat isplivava
Link to comment

Odgledah Brooklyn. Dakle, priča nije toliko interesantna koliko bi mogla da bude (film o, recimo, meni, bio bi daleko zanimljiviji), ali za emigraciju koja može da se prepozna u nekim bitnim momentima priče, funkcioniše daleko bolje nego što bi to neko relativno nezainteresovan procenio. Priča jeste jednostavna i predvidljiva, ali ima tu neku caku da gledatelju bude stalo do junaka (više njih, ne samo do glavne junakinje)... tj. ako je gledatelju do toga stalo. Ako nije, onda ništa, verovatno da je u tom slučaju film potpuno bez značaja.

Link to comment

irrational_man_ver2_xlg-448x640.jpg

 

 

Nista spektakularno, kao i vecina njegovih novijiih ostvarenja.

Sve dok se nije pojavio lap top u kadru, po kostimografiji i scenografiji, delovalo je da je radnja filma u kasnim sedamdesetim godinama, ovo moze biti sjajan prirucnik za hipstere.
Hoakin dobar u ulozi pogubljenog i pomalo izduvanog profesora, Ema Stoun odigrala odlicno malu napaljenu mediokritetsku studentkinju koja se kao po svakom kliseu zaljubljuje u starijeg profesora.

 

Parker Pouzi :wub: 

Link to comment

Šta ga konkretno čini dobrim?

Definitivno ono sto ga cini veoma dobrim filmom je atipicna i originalna socijalna kritika puna satire.

Meni prija taj bizarni crnohumorni stil zacinjen donekle romantikom i naizgled apsurdnim svetom.

Jeste sporijeg tempa i mogao je biti kraci ali nikako nije za izbegavanje...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...