Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Koje Ex Machina blazenstvo u drustvu robot-riba: Mene bi Vikander i ona Japanka prevarile vec posle prvog sesna. Fali malo filmu da bude prva liga, ali i ovako medju 3 u prosloj godini.

Link to comment

meni masina bio film godine, al ok, ja imam bas niske kriterije :Fantom;

nemoj da glumis skromnost, znamo da nisi  :fantom: 

 

uz danish girl i inside out, najbolje u prosloj.

Link to comment

meni masina bio film godine, al ok, ja imam bas niske kriterije :Fantom;

+1

 

Room dosta dobar, što i ne čudi s obzirom da je režirao onaj baja što je franka radio :)

Edited by Ruxin
Link to comment

Under the Skin > Ex Machina

 

To čak nema ni potrebe da se pominje. Under the Skin je novi klasik, a Ex Machina...uglavnom to što Ajant kaže.

Link to comment

Nisam ispratio kako je to cudo proslo na ppp, meni je bio impresivan film. Mislim da ga konzumiranje plota ili trejlera pre gledanja zestoko ugrozavaju, ali kako te stvari redovno izbegavam meni je bio bas mocan dozivljaj. Ne znam sta me je po ambijentu i jezi toliko odradilo poslednji put.

Link to comment

Nisam ispratio kako je to cudo proslo na ppp, meni je bio impresivan film. Mislim da ga konzumiranje plota ili trejlera pre gledanja zestoko ugrozavaju, ali kako te stvari redovno izbegavam meni je bio bas mocan dozivljaj. Ne znam sta me je po ambijentu i jezi toliko odradilo poslednji put.

 

Prošlo je relativno slabo na ppp, ali to je i bilo za očekivati, a i kapiram da nema mnogo onih koji su film pogledali, a kamoli o njemu razmišljali. Ali, tako je to...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...