Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Najjače da ću da gledam ono za šta se ceo ppp složi da valja :fantom:

 

Ali sam inače pričao o reditelju, ne o bjordanu. I on je neki "klinjo" tipa 28, 29 godina.

Link to comment

kako si preboleo kad su roknuli meknaltija? :(

 

Izolovao se od spoljnog sveta na dve nedelje, malo po malo pa sam pustio koju suzu i zapitao sam se sta im je to trebalo.Nelogicno mi je bilo kao i Deksterovo samoubistvo u istoimenoj seriji.Rovario sam po stranim forumima kako bih dosao do nekog odgovora zasto su scenaristi i producenti se opredelili za ovakvu varijantu i samo sam se jos vise razocarao.Gde ce im dusa?  <_<

Link to comment

Pod utiskom dodele zlosrecnih oskara, pogledah i Marsovca. Zapravo je dobar film. Iako ima mali milion sitnih gresaka, koje su mozda neuocljive obicnom pucanstvu, bar se drzi osnova astrofizike i astrodinamike, sto cini film ubedljivim. Za astrobilogiju i odgajanje krava ludara na drugim planetama nisam strucan, ali znam da u marsovskom zemljistu postoji voda, koja se moze izdvojiti odredjenim hemijskim postupcima, sto onu papazjaniju oko sagorevanja vodonikastagod cini bespotrebnim...

 

Ali, zabavio sam se par sati...

Link to comment

Pod utiskom dodele zlosrecnih oskara, pogledah i Marsovca. Zapravo je dobar film. Iako ima mali milion sitnih gresaka, koje su mozda neuocljive obicnom pucanstvu, bar se drzi osnova astrofizike i astrodinamike, sto cini film ubedljivim. Za astrobilogiju i odgajanje krava ludara na drugim planetama nisam strucan, ali znam da u marsovskom zemljistu postoji voda, koja se moze izdvojiti odredjenim hemijskim postupcima, sto onu papazjaniju oko sagorevanja vodonikastagod cini bespotrebnim...

 

Ali, zabavio sam se par sati...

Gledao u bioskopu u skoro praznoj sali i na baš - baš big skrinu...plus parcijalni 3D...

ništa pomoglo nije.

Link to comment

Odgledao room, baš me pukao. Filmčina. U odnosu na njega, big short koji gledah juče (i bio mi ok) mi dođe neuporediv.

 

Mali možda nije zaslužio oskara ali nominaciju jeste. Jednog dana room će biti poznat kao film sa kojim je Džejkob Trembli krenuo da hara Holivudom.

Link to comment

Ne vredi, baš mi je žao, ali mogu se naći svi snimci od 3. oktobra na ovamo, a upravo je nedelju dana ranije, 26. septembra, na HRT3 u sklopu "Posebnih dodataka" prikazana Rupa i bio je dug razgovor povodom nje i Beckera, kome je to poslednji film...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...