Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Уколико се неко намерачи на аустријски Зид, препоручујем искључивање након прве и једине забавне трећине. Ostatak je леп простор за дремање уз солидну фотографију. Дефинитино би боље функционисало као кратки филм или Twillight zone епизода.

Edited by Gylfi Pleasure
Link to comment

Gledao Creeda.

 

Roki ko Roki. Gledljivi treš. Al ima super cool scena na kraju kada se Roki jedva penje na one Filadelfijske stepenice sa Kridom juniorom. Lep prikaz kruga života, prolaznosti i nažalost "roka trajanja" na koje su nam tela osuđena.

Link to comment

Odgledah Brooklyn i slobodno mozete da ga preskocite. Skoro nisam pogledao nesto sa slabijom glumom i tanjom pricom. 

Jos jedno u nizu USA proseravanja o obecanoj zemlji u kojoj ce svakog "ogrejati sunce". A tajming je sjajan obzirom na migranstku krizu diljem Evrope.

 

Glavna glumica je ona klinka iz Atonement koja sjebava stvar, eto jedinog detalja vrednog paznje.

Link to comment

Odgledah Brooklyn i slobodno mozete da ga preskocite. Skoro nisam pogledao nesto sa slabijom glumom i tanjom pricom. 

Jos jedno u nizu USA proseravanja o obecanoj zemlji u kojoj ce svakog "ogrejati sunce". A tajming je sjajan obzirom na migranstku krizu diljem Evrope.

 

Glavna glumica je ona klinka iz Atonement koja sjebava stvar, eto jedinog detalja vrednog paznje.

Brooklyn je britanski film i prica je o licnoj drami i izboru. Daleko si ti to nesto otisao.

Ovakvih BBC klasicnih pripovedanja ima na tone i za mene je prilicno iznenadjenje da bude uvrsten u trku za Oskara. Glavna zenska uloga je prilicno dobra.

Edited by Majo
Link to comment

Lanco, mozda si u pravu, al' mozda je malo i mene zaslepila poslednja scena film i njena prica novoj pridoslici, slicna onoj koju je ona slusala kad je stizala. Amerika siri ruke.

 

Ovako ili onako, film mi je truba.

Link to comment

klasična bibisijeva škola. pismeno, bez kiksa i bilo kakvog iskakanja iz ustaljenih matrica. i mene je začudila kandidatura za oskara al ajde. kad može i ludi maks III nek ide i ovo.

 

ženski film™

Link to comment

Creed je uglavnom kvalitetan crowd pleaser, neuporedivo bolji nego što sedmi deo rokija treba da bude. Dobro snimljen fajt, posebno one 2 runde bez reza.

Ume ovaj klinac, moram gledati fruitvale

Link to comment

Ja sam ga tu prvi put gledao, sada gledajuci njegov profil glumio je u poslednjoj sezoni Hausa.Ima talenta i mozda se najvise izdvaja iz svoje generacije trenutno, moze da ima finu karijeru samo da u buducnosti ostavi po strani blokbastera tipa ova Fantasticna Cetvorka.

Link to comment

Nisam skrolovao skroz njegovu biografiju, furao tada dugu kosu i nije imao brkove i bradu.Slabo generalno pamtim face.Naravno da sam gledao Zicu.Jos malo pa ce tri godine, kako vreme leti. :o Ko da sam juce krenuo sa prvom sezonom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...