Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

mršavo. same reprize. narudžbina nije stigla, TV repertoar nikakav (ovo iznad sad videh. šteta). bio mi je drugar da pomogne na placu, nedelju dana smo gledali mahom političke (nemačka, irska, ) s mog diska. na kraju, rekoh da mu ponudim dva ex . yu fima. odgledasmo kako pišta jebe i oslobađa u "sex, partijski neprijatelj No.1" i galeriju čudaka i ludaka u "finim, mrtvim devojkama". dopalo mu se. i meni.

Edited by djordje geprat
Link to comment

meni je room bio vise nego gledljiv, ali u nekoliko navrata je bas uvreda za mozak. ono, postoji suspension of disbelief, a onda imamo ovako nesto.

 

dete je simpaticno, ali brie je bas razvalila.

 

straight outta compton je meni laiku bio super, ali takvu pricu je ionako skoro nemoguce upropastiti.

Edited by Calavera
Link to comment

ma samo ti nastavi da se s nama družiš i ima da izoštriš ukus.

dodatni uslov je da izbegavaš Tonijeve preporuke.

 

Vec tri godine aktivno gledam filmove, ukus mi je izostren ali uvek ima prostora za napredak. :D

Od onih njegovih samo nisam pogledao The Third Man. :/

 

Jel si gledo Drajv?

 

Jesam i vidim da nisam jedini ''razocaran''. :D

Link to comment

previsoka ocena na imdb  za brooklyn.

 

jeste to pedantno urađeno ali ne prebacuje previše preko nivoa ravne naracije prosečnog ljubića za domaćice odonomad.

dodatna mi je misterija kako je ovo ušlo u nominacije za oskara (film+gl.glumica).

6.25/10.

 

 


 

 

 

Link to comment

ih! mogo je, kume!

 

Pre sam jedva skrpio do 30 filmova godisnje i to uglavnom komercijala, sada sam zagazio malo dublje i shvatio sam da sam gresio sto sam na filmove gledao povrsno.

 

Meni je isto misterija kako je Brooklyn dobio nominaciju za najbolji film, definitivno je najslabiji film od svih nominovanih.Ne verujem da cu ga se secati kroz par godina, po nicem se ne izdvaja od filmova koji su slicni njemu.

Link to comment

+1 za sve izrečeno o Dolores Klejborn i Keti Bejts, meni jedna od omiljenih glumica, razbija i kad ima cijeli film da se iskaže i kad ima 5 minuta da pokaže svoj talenat. Glumica i po.

Link to comment

+1 za sve izrečeno o Dolores Klejborn i Keti Bejts, meni jedna od omiljenih glumica, razbija i kad ima cijeli film da se iskaže i kad ima 5 minuta da pokaže svoj talenat. Glumica i po.

+1

Ovo na kraju joj se ne bi svidelo:)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...