Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

ako volis klince da gledas...evo jedan od meni omiljenih http://www.imdb.com/title/tt2113075/?ref_=nm_flmg_act_10

 

po meni je smesno da je marsovac uopste nominovan, ali mnoge stvari nisu normalne, bar se oko oskara necu nervirati.

 

 

Nisam veliki fan coming of age filmova, ali stavicu ga na siru listu.Ovaj forum citam vec neko vreme i dosta stvari sam naucio i puno toga saznao citajuci postove u ovom podforumu, a isto vazi i za serije.Generalno mi se svidja ko sve ovde pise(ima potreban kvantitet i kvalitet postova) i vecinu dobrih stvari o kojima se ovde pisalo sam pogledao.

 

Ja cu ovu dodelu da prespavam, mozda bih pogledao da nemam praksu ali sto nadrndan da odem u kancelariju zato sto je Revenant izdominirao. :D Pogledam pobednike sledeceg jutra i produzim dalje.

Link to comment

Ovaj forum citam vec neko vreme i dosta stvari sam naucio i puno toga saznao citajuci postove u ovom podforumu, a isto vazi i za serije.Generalno mi se svidja ko sve ovde pise(ima potreban kvantitet i kvalitet postova) i vecinu dobrih stvari o kojima se ovde pisalo sam pogledao.

 

 

ma samo ti nastavi da se s nama družiš i ima da izoštriš ukus.

dodatni uslov je da izbegavaš Tonijeve preporuke.

Link to comment

Ja sam stao kad se ona mala plava pojavila, znao sam da je ljubić. Ona će ga pozvati unutra, on će probati da joj se uvuče u pantalone, a onda će ona to iskoristiti da joj on popravi dvd drajv.

Link to comment

Odgledao sinoc/nocas na B92 Dolores Klejborn po prvi put u zivotu, a snimljen pre vise od 20 godina. Ostao budan do 2 sata obuzet radnjom pa jos sat vremena obuzet utiscima. A malo je falilo da ga preskocim u resetanju kanala, srecom se u tih sekund i po pojavilo ime Stivena Kinga pa sam mu dao sansu jos 5 minuta, a ono ispade film zbog kojeg od jutros prekopavam imdb i biografije Keti Bejts, DžDž Li, Džudi Parfit, Elen Mjut... Navodim njih jer je po meni to pravi ženski film, mada je i muška podela odlična.

Edited by clandestino
Link to comment

Odgledao sinoc/nocas na B92 Dolores Klejborn po prvi put u zivotu, a snimljen pre vise od 20 godina. Ostao budan do 2 sata obuzet radnjom pa jos sat vremena obuzet utiscima. A malo je falilo da ga preskocim u resetanju kanala, srecom se u tih sekund i po pojavilo ime Stivena Kinga pa sam mu dao sansu jos 5 minuta, a ono ispade film zbog kojeg od jutros prekopavam imdb i biografije Keti Bejts, DžDž Li, Džudi Parfit, Elen Mjut... Navodim njih jer je po meni to pravi ženski film, mada je i muška podela odlična.

odličan film

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...