Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Sta ja tek da kazem kome se nije svideo trejler za Deadpool-a? :D Bas zbog toga sto mi se nije svideo trejler, ne bih se iscimao do bioskopa jer uglavnom najbolje fore ispucaju u trejleru.Trenutno se ne osecam kao srednjoskolac, a to im je glavna ciljna grupa.Sigurno cu ga pogledati, sada kada bih to uradio bilo bi na silu.

 

Za JJ sam odmah znao da ce da bude bolji trejler kada na njemu ide Prodigy. -_-

 

Ja sam i dalje pod sokom kako je klinac iz Room-a vrhunski odglumio, mozda sam laik ali je zasluzio vise nominaciju za glavnu musku ulogu(a i ostavio dosta jaci utisak) od Meta Dejmona da ne spominjem da smo imali do sada dve klinke koje su osvojile Oskara, jedna je tu bila njegovih godina ako se ne varam dok je druga malo starija.Mrsko mi je sada da guglam, a i ne znace mi puno ta imena da bi ih odmah zapamtio.

Link to comment

na tvu pogledao odlične Notting Hill i Erin Brokovich, na kompu pokušao Scott Pilgrim vs The World, početak mi se svideo ali posle 10-15 minuta sam ipak batalio;
sinoć odgledao remek delo Chinatown :Hail:

Link to comment

Što bre? Šta mu zameraš? Odlično napisan sa savršenom atmosferom.

film je odlican dok ne moras da igras po njemu. imala sam ispitnu scenu za predmet gluma za rezisere pa sam bila faye a scena je kad jack nju samara da mu prizna da li je sestra ili kcer. trauma do kraja zivota :)

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...