Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Drama-noir, sa dosta crnog humora.

 

Mogao si naprosto reći crna komedija, pa da ne moraš uzalud da lomiš jezik, trebaće ti...

Edited by Ajant23
Link to comment

Mogao si naprosto reći crna komedija, pa da ne moraš uzalud da lomiš jezik, trebaće ti...

 

Pa nije baš komedija, problemi su više tragičarski. :) Dosta neobičan film, mislim da ne postoji ništa slično... Mada, istina je i da sam prepoznao neke klišee koji se pojavljuju u Maratoncima, što će reći, klišee crne komedije. :)

Link to comment

A, znaš kako, kada se kod Šekspira raskošno uroti univerzum da obeća spas, a ipak na rubu apsurda donese propast u zadnji čas, ti valjda vidiš tragičarske probleme, mene obuzme lepo osećanje složenijeg postupka svojstvenijeg superiornijoj komediji. Ti bi možda zaključio da je i Bura tragedija :)

 

Možda bi zaključio da sam i ja prašak za veš, po toj logici, doduše  ^_^

Edited by Ajant23
Link to comment

Ovnovi.

 

Vrlo dobar. Drama-noir, sa dosta crnog humora. I to sa Islanda, po snegu i među ovcama.

 

Hrutar-Rams.jpg

 

I meni se jako svideo, gledah ga bas prosle nedelje. Bio mi je i dirljiv, na dobar nacin. Najavili su ga kao tragikomediju i iako ima malo crnog zivotnog humora, meni je to sve ostalo vise u pozadini.

 

 

Kada smo kog Islanda, gledah prosle godine "Fusi" od starog poznanika Dagura Karija, takodje dobar.

Link to comment

deadpool_ver10.jpg

Vodio decurliju veceras.Marvelovstina nove generacije sa teznjom da bude duhovita,sto im je poslo za rukom tek nekoliko puta za nepuna dva sata

 

Fenomenalan.

 

Skoro se nisam tako dobro zabavio. Par puta plakanje od smeha.

Link to comment

nije sad da je remek delo ali, u celini,   the gift    uopšte nije razočarenje. 

glavne zamerke idu na slabašnu scenarističku motivacionu potku i rolu (glavnu?/sporednu?) Joela Edgertona. režija, koju takođe potpisuje isti lik, može da prođe.

može da prođe i trenutna ocena na imdb od 7.1/10  ali dalje baš ne bih dizao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...