Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Da li mislis da je muz pravilno postupio? Opet odnos roditelji deca.Kad trosis vreme na LA Strljica.
љубав према деци је слепа, ја га не бих превише строго осуђивао.
Link to comment
Isuse, kakvo je smeće ovaj Skyfall, ne znam šta treba Mendesu da se ovako blamira. S obzirom da generalno nisam neki fan 007 franšize, nije mi toliko teško palo što film otprilike veze nema sa onim što je Bond bio u dvadeset filmova, ali ako su već odlučili da ga ga uozbilje i naprave od njega emo tipa koji oseća 1 weltschmerz, onda ne može scenario da liči na kombinaciju "Mars napada" i "Sam u kući".
Posle ovoga nisam čitao...
ana karenjinameni lego :wub:inače možda previše teatralan i vronski je apsolutno miskastovan, no priča je dovoljno jaka i dobro ispričana da te periferne zamerke ne smetaju previše.džud lou odigrao ulogu života.
mislim da je to jedina knjiga prema kojoj sam imao neviđen otpor da je čitam.
Link to comment
Da li mislis da je muz pravilno postupio? Opet odnos roditelji deca.
Vladimir ispravno razmislja po pitanju Jelenine porodice u kojoj je ona losa majka, po meni.Apokalipticno vidjenje sveta njegove cerke je opravdano vec poslednjom scenom filma, skroz sam se smrzla na projekciji.
Link to comment

Searching for sugar man, dokumentarac. Ako nemate pojma o cemu se u filmu radi, kao sto ni ja nisam pre gledanja, nemojte da istrazujete/guglate, jos bolje ce vas voziti.

Link to comment
Turi ga gde mu je mesto...
Turnuto!edit: mada, ovaj je dobar i za ljude koji inače ne vole dokumentarce. Tako da vredi da ostane i ovde. Edited by Jontra_Volta
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...