Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Barbecue (2014)

 

Slabašna komedija i to prilično. Relativno je vedar i da se gledati, ali je bezveze...

 

In the Heart of the Sea (2015)

 

Onako, nije baš ni da ga iko posebno hvali, pa da sada kao zameram svemu i svačemu...

 

L Emmerdeur (2008)

 

Francis Veber je sam režirao svoju poznatu komediju. Dakle, izvanredno. Najzad, to je komad sa kojim je veliki Billy Wilder završio svoju rediteljsku karijeru. Svakako, preporuka...

 

Suffragette (2015)

 

Očajno, najgora stvar po scenariju Abi Morgan, koju sam gledao do sada...

Link to comment

gledao ranije kad se na kraju raznosi bombom, a ono dvoje dolaze do ogradjenog podrucja prezivelih

jucer na nekoj tv gledao kako predaje onu zensku i ostaju svi zivi, i kraj filma je kad njih troje izlaze iz grada (mislim da je tu jos jedna scena nova, klinac se igra u bazenu sa ribama)

Nisam znao da postoji i nešto drugo. Ja odgledah samo ovu sa raznošenjem.

 

 

"Ja sam legenda" je valjda rečenica koju glavni lik izgovara dok čeka egzekuciju, meni je to najbolji dio romana, svako ko mijenja to da je on posljednji čovjek na svijetu i da se njegovom smrću gasi ljudska vrsta je promašio poentu romana i treba da umre u najgorim mukama.

"Ja sam legenda" i "Ja, Robot" su dve najgore adaptacije SF dela u istoriji filma, prokleti bili svi koji su na bilo koji način učestvovali u ovim zločinima prema književnosti, filmu,umetnosti i na kraju prema samom zdravom razumu. Daboga ni pare više u životu ne zaradili zbog ovih zlodela.

Link to comment

"Ja sam legenda" i "Ja, Robot" su dve najgore adaptacije SF dela u istoriji filma, prokleti bili svi koji su na bilo koji način učestvovali u ovim zločinima prema književnosti, filmu,umetnosti i na kraju prema samom zdravom razumu. Daboga ni pare više u životu ne zaradili zbog ovih zlodela.

 

+1

 

 

http://www.imdb.com/title/tt3457376/

 

svidelo mi se ovo.

Link to comment

the big short je interesantan mada je težak za praćenje, verovatno će biti i teži ljudima koji ne znaju terminologiju. pokušali su to premostiti objašnjenjima sa selebritijima koja su simpa kao i kolekcija kadrova između bitnih scena... mada kada razmilsim, to povezano sa obraćanjem kameri, sa titlovima koji objašnjavaju... deluje malo šizofreno. inače je film užasno preglumljen

 

inače hvala piratima. odlično su odradili sve za praznike. ne sećam se da sam pogledao ovoliko filmova oko nove godine.

dobar je big short, potpuno drugačiji od margin call. nije za praćenje na pola oka ali nije ni pretežak. fora sa selebritijima je super. nisam stekao utisak preglumljavanja. i taj pseudo dokumentaristički stil mi je ovoga puta legao sa temom, iako ga lično ne volim preterano.

 

sad čekam onaj post od mau što je rekla da će ga napisati

 

 

zahvalnost piratima takođe

Link to comment

The Big Short (2015)

 

Baš slabo i dosadno. Praktično, obični McKay. Ama, bezveze. 

 

Ovako je izgledalo na topicu za najavu ovog filma:

 

 

 


Adam McKay daje dva, čini mi se drugačija filma ove godine. Ant-Man i to za šta je pokupio sve nominacije.
 
Blago rečeno, nikad ga nisam voleo. Anchormani i Step-Brothers su mi užasne komedije, a baš su pune ozbiljnih intelektualnih pretenzija i istovremeno najjadnijeg primitivnog humora.
 
Inače, ništa od njega više ne bih gledao, čak ni Ant-Mana, ali The Big Short mi zaista deluje drugačije i sada mi je za pod obavezno gledati. Stvarno mi se čini drugačije. McKay bi mi mogao sasvim leći, bez tog poslovično grotesknog najjadnijeg primitivnog humora...

 


Ja nešto sumnjam da bi on sad mogao nešto dobro da napravi, mnogo je tupav reditelj. Ali, naravno, zbog glumaca ću pogledati film.

 


Sumnjam i ja, ali meni je ova moja promena percepcije jednog njegovog novog filma toliko zapanjajuća da ostavljam i mnogo više šanse nego što bih za mnoge druge reditelje...

 

Kobni je, naravno, bio sasvim u pravu. Ja sam, opet, odviše bio u rukavicama i davao šansu bez ikakve potrebe.

Link to comment

Nisam imao pojma da je isti covek radio i antmana, anchormane i step brothers. Jedino mi poslednji u nabrajanju imao smisla. Good for him, not so much for us.

Ovo za preglumatavanje je najociglednije kod pita i karela. Sa time da Pit 50 put glumi ulogu kul lika.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Cineplexx u Delta Cityju gledam Tarantina i debili posle sat i dvadeset minuta prekinuli film i proglasili PAUZU od 15 minuta! :isuse:

Ja sam u shoku! A taman je Dzon Rut poslao O.B. da baci pistolje u klonju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...