Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Jok. Pretenciozna bulja u potpunosti snimljen da bismo videli sta bejl jos moze. Sa najgorim scenama boksa ikad.

 

Moguce da je ovo poslednje naaci povod da ga hejtam. Al dosta tog mi je smetalo.

Edited by ToniAdams
Link to comment

fighterov najveći minus je mark wahlberg. meni izgleda da je russell išao pravilnom uzlaznom linijom sve do SLP, gde dostiže amplitudu, i onda sa najambicioznijim filmom, american hustle, kreće na dole, s ogradom da nisam još video taj joy.

Link to comment

Jel ima neko da objasni u cemu se tacni sastoji magija dejvida O rasela? Jel se lozite na to O? Stvarno ne kapiram, covek ima jedan solidan film, a ovde se hajpuje ko da je izmislio reziju

 

sto se mene tice [ali je bas davno bilo] jedino bih tri kralja izbacio, iako to nije los film, ali mi tema istog nije bila bliska, ne znam zasto. nesto me u tom filmu uzasno nervira, a ne znam da objasnim. 

 

the fighter, american hustle i slp. ta neka veza tragedije i komedije kao da je savrseno izbalansirana, nigde ne pretekne, na jednu stranu, to je nesto sto se meni kod njega dopada. karakteri su savrseno uocljivi, a ne iritiraju.* prosto covek ima to nesto sto ga cini umetnikom i logicno je ako ti se dopada to sto radi da ces ocekivati jos vise stvari u buducnosti. meni barem pase, i ne bih to nazvao hajpom. 

 

hajp je za mene nesto sto mozda ima trenutnu neku "snagu" da tako kazem, ali brzo prodje. svaki novi film koji je uradio je bio super. 

 

*ne znam ovo da objasnim. nesto u fazonu kada se kamera primakne jednom od karaktera, skoro da vidis sav taj mikro kosmos u njegovom izrazu lica, a nije nesto sto bi samo izgledalo kao "fora" ili da je preterivanje. 

Link to comment

Ma dajte. Patetika, glumatanje I uzasan boks.

 

Složiću se sa Mocom, Volberg mi nije legao, ali ne možeš za onakvog Bejla reći da je glumatanje i patetika dok se za Volberga može reći da je nekako mekan i neubedljiv. Bejl je pokidao, kao i uvek uostalom. Film nije ne znam kakav spektakl ali meni je bio gledljiv skroz, ponajviše zahvaljujući Bejlu, još jedna od sjajnih transformacija.

Link to comment

fighterov najveći minus je mark wahlberg. meni izgleda da je russell išao pravilnom uzlaznom linijom sve do SLP, gde dostiže amplitudu, i onda sa najambicioznijim filmom, american hustle, kreće na dole, s ogradom da nisam još video taj joy.

eto, meni je mark u tom filmu strava :) ali ne zbog nekakvih glumackih sposobnosti, stavise, mogao bih da kazem da je bio dosta neprimetan zbog toga sto mu je takav karakter bio, i u toj ulozi se super uklopio. 

Link to comment

Složiću se sa Mocom, Volberg mi nije legao, ali ne možeš za onakvog Bejla reći da je glumatanje i patetika dok se za Volberga može reći da je nekako mekan i neubedljiv. Bejl je pokidao, kao i uvek uostalom. Film nije ne znam kakav spektakl ali meni je bio gledljiv skroz, ponajviše zahvaljujući Bejlu, još jedna od sjajnih transformacija.

meni je bejl omiljeni glumac i stoji da nikad nije imao neki kiks, ili da je bio iritantan, smesan, sta god. to ne bih mogao da kazem za mnoge koji su bili u filmovima o' rassella kada su u nekim drugim ulogama. 

Link to comment

Pa bejl je odlican glumac jos od onog spilberga. Kazem samo da mu je pojava nepotrebno bila prenaglasena. Sto se tce patetike mislim na celu postavku.

Daleko od tog da je film poslednji tres poput tri kralja, ali mene je prilicno razocarao.

Link to comment

the big short je interesantan mada je težak za praćenje, verovatno će biti i teži ljudima koji ne znaju terminologiju. pokušali su to premostiti objašnjenjima sa selebritijima koja su simpa kao i kolekcija kadrova između bitnih scena... mada kada razmilsim, to povezano sa obraćanjem kameri, sa titlovima koji objašnjavaju... deluje malo šizofreno. inače je film užasno preglumljen

 

steve jobs daje još jedan razlog zašto sorkinu treba zabraniti da piše dalje. napisao film o džobsu i njegovom odnosu sa ćerkom... i to loše

 

hateful 8 je možda najpodnošljiviji tarantino još od kil bila.

 

martian bio zanimljiv. začuđujuće mi da je posle niza gluposti ridley izbacio nešto gledljivo.

 

the peanuts dobri

 

inače hvala piratima. odlično su odradili sve za praznike. ne sećam se da sam pogledao ovoliko filmova oko nove godine.

Edited by Ravanelli
Link to comment

To sa njegovim ocima je ludo skroz. Ne znam da li su mu stavili neko socivo ili je CGI u pitanju, ali je uspelo. Ne znam da li Michael Burry stvarno nema jedno oko, ne mogu da nadjem taj podatak na brzinu. Radio je kao neurohirurg pre nego sto je poceo da se bavi ovim cime se sad bavi. 

 

Stvarno nema jedno oko. On se vise time ne bavi ozbiljno zbog iskustva 2005-08.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...