Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

kako nije :) pa u seriji justified je glavni antagonista

 

i The Shield [koja je bolja?] -- ovo sam tek juce provalila..... nisam ljubitelj serija, ali ovo chu zbog njega da gledam..... lik je fantastican glumac!

Link to comment

Gledao Point Break da overim novi bioskop.

Tih pet od deset na IMDB su mu najveći domet.

 

Novi The Peanuts Movie, jako lepo urađen, skroz u duhu, baš mi je prijao.

 

Creed, isto legao, skoro sve na mestu (osim glupih frizfrejmova i infografika kada se pojavi novi nebitni bokser), isto prijao.

 

Spectre, i dalje nije to to, ima par momenata koji odaju poštu starijim Bondovima ali na neki malo uvrnut način, nije bilo potrebe i ne doprinosi ničemu.

Bond je skoro ok, iako Krega na tom mestu baš nešto ne mirišem, M je ok, Q nije niti će biti, antagonista mi posebno nije legao, a ni njegov henčmen koji je još jedan klim glavom u pravcu stariji ostvarenja, no šnjur na bedastoću mi je odnela pesma, mislim da je jedna od najgorih Bond numera ikada, melodja je ok ali ono cviljenje je krš božiji.

 

Nakon toga The hateful eight, gledao prvih dvadesetak minuta i zaspao, pokušaću ponovo večeras možda, prvi utisak - bla bla bla. U polu snu sam razmišljao kako bih trebao skinuti Kill Bill 1 i 2, gledao sam pre neki dan Pulp Fiction u 1080p i osvežio sećanje na taj odličan film pa reko mogao bih ovo i pse takođe.

 

Sutra veče konačno Star Wars!

 

A skida se Die Hard 1 i 2 u HD, to je za 01.01.

Link to comment

Meni je mnogo bolji Plavi grom iz 83. Nije naravno masterpis, iako je Badham majstor i ovo mi jedan od najdražih njegovih filmova skupa sa Zasedom od tvorca Grimma, a taj Drakula mi je bezveze...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...