Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

takodje. samo sto vise volim da pricam o filmovima koji su ostavili utisak na mene nego o nekom koji mi nista ne znaci. a nije me ni toliko iznervira da onda potegnem i tu pricu. mislim da je mucenje iz jednog kadra, za film bespotrebno osim ako nema stilsku simboliku (birdman - ritam filma) a u viktoriji je to bilo besmisleno.

Link to comment

8. Tarantinov film - ladno je to napisano u uvodu.

Inace golo govno, prvi deo filma dosadan drugi sve tarantinove fore u najjadnijem i najbesmislenijem zapletu.

Posle ispada sa dobrim djangom tarantino se vraca na staze staare slave. Slava mu.

 

se ne slazem.... Django mi je u Tarantinovih top 3..... i evo posle prespavane nochi mogu slobodno da kazem da THE nije Tarantinov najbolji film ali je svakako vredan paznje..... ja volim njegove duge inteligentne dijaloge, meni to nikad ne moze da bude dosadno, cak i kad uopste nema akcije........ pisachu kad budem imala vremena

 

i evo slikice iz knjizice ko je trazijo;

 

 

the1_zpsbod1f0op.jpg

 

the2_zpsod6mpxoo.jpg

 

the3_zpsemspivi2.jpg

 

the4_zpsongbozll.jpg

 

the5_zpshjej6qxx.jpg

 

the6_zpsjydbacwr.jpg

 

the7_zps35743ebf.jpg

 

Link to comment

se ne slazem.... Django mi je u Tarantinovih top 3..... i evo posle prespavane nochi mogu slobodno da kazem da THE nije Tarantinov najbolji film ali je svakako vredan paznje..... ja volim njegove duge inteligentne dijaloge, meni to nikad ne moze da bude dosadno, cak i kad uopste nema akcije........ pisachu kad budem imala vremena

 

i evo slikice iz knjizice ko je trazijo;

 

 

the1_zpsbod1f0op.jpg

 

the2_zpsod6mpxoo.jpg

 

the3_zpsemspivi2.jpg

 

the4_zpsongbozll.jpg

 

the5_zpshjej6qxx.jpg

 

the6_zpsjydbacwr.jpg

 

the7_zps35743ebf.jpg

 

 

E, fala. Super brosura..

Link to comment

Odgledah Most Špijuna. 

 

Ne znam, s jedne strane je strašan pripovedač (Spilberg), plus braća Koen koji rade scenario plus Ton Henks, a opet.....

 

....film je dosadan, ne vredi 2 i po sata, Ton Henks igra sebe, a čini mi se da je ostali kasting malo fejlovao.....

 

u filmu mi hajlajt blesavi istočni nemci i svemoćna KGB (scena kad mu onaj zamenik zamenika trećeg atašea nježno priopći kako znaju sve o njemu)  :Hail: 

Link to comment

sinoć na javnom servisu, jedan od onih sranje filmova koje gledaš do kraja da vidiš količinu. ruska varijacija na temu ramboa, lundgrena i sličnih. pri kraju filma upitah ženu otkud njemu pancir, ona odgovori sa "bože, svašta pitaš", na kraju, sve ono sa vozom je pišijada a sam kraj predvidiv do koske.

 

možda je pravo mesto za ovo onaj topik o antipreporuci.

Link to comment

sinoć na javnom servisu, jedan od onih sranje filmova koje gledaš do kraja da vidiš količinu. ruska varijacija na temu ramboa, lundgrena i sličnih. pri kraju filma upitah ženu otkud njemu pancir, ona odgovori sa "bože, svašta pitaš", na kraju, sve ono sa vozom je pišijada a sam kraj predvidiv do koske.

 

možda je pravo mesto za ovo onaj topik o antipreporuci.

...dasa je ladnije od leda, naoružan samo nožem

iskopo rupu po sred prašume i to 2x3m i duboku cirka 3m ...za 3-4 sata.

...bičevali ga danima ozbiljnim korbačem...a sutradan se tušira na vodopadu ispoliranih leđa ko Aleksandar Popov...

 

u najbolju ruku...režiser se sprdo sa holivudskom A, a pogotovo B ,,aj vil fajnd ju, and aj kil ju"  produkcijom ...

Edited by Musky
Link to comment

moj utisak posle gledanja 'the' 

 

ok je, ali nista vise od toga. sto se mene tice, film je predugacak. ima dosta scena koje su smorile, kao ono sa vratima npr. svetla tacka u filmu je walton goggins! kakav talenat i smeh do suza! svi su odlicni, ali njega posebno izdvajam buduci da nikad do sada nije imao vecu ulogu, a razbio je!

Link to comment

ne znam za tu seriju. sto se tice filmova, nema neku vecu ulogu, uglavnom je uvek sporedna uloga, u smislu da se pojavi tu i tamo - kratko. sto se tice njega u ovom filmu, on je i zabo, barem kada je komicni deo u pitanju. sada bas gledam, vrtim po glavi scene.. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...