Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

@avram, jel si gledao ovaj ili samo trazio na net-u? ja se plasim da je isti sinhronizovan na ruski. 

 

@steins, kada ga budes skinuo, samo mi reci da li je sinhro rus ili je sve ok. 

 

ruski sinhro  :frust:  sad skidam onu manju varijantu i držim palčeve 

Link to comment

jery si gledao onaj kad slovaci prenose 300 kila heroina između poljske i nemačke, a jure ih litvanci?

 

 

kako ne, odlican, najbolji momenat kad glavni lik kenja na livadi izmedju poljske i nemacke i pogled mu se gubi u daljini.

 

 

Koji je taj slovački?

Ma nije slovački Englezi ga radili.

3516.jpg

Link to comment

ruski sinhro  :frust:  sad skidam onu manju varijantu i držim palčeve 

 

Jesi proverio da li ima originalni audio? 99% filmova na rutrackeru ima i originalni i ruski audio.

Link to comment

@avram, jel si gledao ovaj ili samo trazio na net-u? ja se plasim da je isti sinhronizovan na ruski. 

 

 

nisam gledao nego uzeo da skidam, zaboravivši da proverim audio jezik   :frust:

Link to comment

bone tomahawk film godine, kurt rasel i dalje najbolji glumac na svetu :fantom:

 

tek sad pogledala.... houli fak!! znala da che biti odlican jos od prvog postera kad sam vidla

Link to comment

poster-the-assassin.jpg

 

 

Upravo odgledao hvaljeni The Assassin

 

Kamera je fenomenalna, setovi, kostimi, scenografija, ma vizuelno film je bombona. Ja našao neku 1080 HD verziju, još snimano na nekom zrnčastom filmu, depth of field perverzije, tačno sam imao osjećaj da sjedim pored rijeke ili u onom žitu koje njiše vjetar.

 

Ali da me ubiju, ja sam duduk za ovu kinesku dramaturgiju. Dojajno usporena i teško poveziva radnja (ja gledao sa nekim oštećenim titlovima, plus te neke dinastije, imena, ali nije presudno za praćenje), ionako minimalistička dinamika. Film treba gledati kao sekvencu prelijepih scena, ne obraćati previše pažnje na radnju.

 

Ipak, ovo je vjerovatno vizuelno najljepši kineski film koji sam gledao, a i u okviru svjetske kinematografije malo ovakvih eye-candy poslastica je bilo. Samo na konto toga 8/10

Edited by James Marshall
Link to comment

sto se mene tice - vredelo je cekati.... svih ovih meseci + par sati u redu da vidim film u velicanstvenom 70mm;

 

 

6316_zpsvewkkvdb.jpg

 

 

:Hail:

 

ne znam da li je ovo Tarantinov najbolji film, morachu da odmorim utiske i da ga pogledam jos jednom..... ali malo je poznato cije ime i sliku sam imala na drugom forumu... godinama.... verujem da je jos uvek tamo -- i dalje ostaje moj omiljeni Tarantino

Link to comment

8. Tarantinov film - ladno je to napisano u uvodu.

Inace golo govno, prvi deo filma dosadan drugi sve tarantinove fore u najjadnijem i najbesmislenijem zapletu.

Posle ispada sa dobrim djangom tarantino se vraca na staze staare slave. Slava mu.

Link to comment

Izgleda da sam ja jedini kome je Victoria bila meh. Dobro je glumačka ekipa odradila svoje, ali mi priča ispada više nego far fetched. Ko poslednja faza spasavanja Meta Dejmona s Marsa. Do tog momenta je je film bio vrlo dobar, dok neko nije zaključio da fali over the top faktor u finalnim scenama Marsovca. Sicario mi sasvim legao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...