Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

pa taj sicario ništa spektakularno. mislim da mu je najbolji opis nedorečenost na svim nivoima.

vidim svi hvale fotografiju. ok dikins je baja, jedan u top 10 svetskih reditelja slike, ima taj na kamaru podjednako kvalitetno slikanih filmova

Link to comment

Marsovac je vrh film. Prava retkost u današnje vreme - da se napravi film koji ima neki optimizam i pravi hepi end.

 

 

:Hail:

 

 

preskakala ga prvo na sitne a onda na vece skokove. 

 

dosadan, dosadan.....

 

ali moram da kazem da je ubedljivo prvo mesto za 2015.tu godinu otislo filmu sa brus vilisom i djinom karano, extraction. u prvoj sceni sam ga vec prekinula. gaf toliko veliki da sam pocela od srca da se smejem brus vilisu....potpuno se coveku jebe za sve :) ..

Link to comment

pa taj sicario ništa spektakularno. mislim da mu je najbolji opis nedorečenost na svim nivoima.

vidim svi hvale fotografiju. ok dikins je baja, jedan u top 10 svetskih reditelja slike, ima taj na kamaru podjednako kvalitetno slikanih filmova

 

Plus jedan. Pojela ga Victoria za užinu.

Link to comment

pa taj sicario ništa spektakularno. mislim da mu je najbolji opis nedorečenost na svim nivoima.

vidim svi hvale fotografiju. ok dikins je baja, jedan u top 10 svetskih reditelja slike, ima taj na kamaru podjednako kvalitetno slikanih filmova

missim da je problem nedostatak iceg priblizno kvalitetnog, a opet iz istog zanra, u poslednjih x godina.

Link to comment

Marsovac je vrh film. Prava retkost u današnje vreme - da se napravi film koji ima neki optimizam i pravi hepi end.

 

 

:Hail:

meni je gluma matt damona na pocetku stvarno razbijala, i onda se vratio u svoj mod koji inace fura. onaj momenat kada vadi onu antenu... faca, sminka sve odlicno, kao da mu se stvarno to desilo. 

 

meni je film bio sasvim ok. 

 

sto se tice filma o marsu, meni je 'standed' iz 2001 jedan od boljih na ovu temu. ovo mi je ajant preporucio i dan-danas se setim mnogih scena. 

 

 

 

Edited by hoffnung
Link to comment

jery si gledao onaj kad slovaci prenose 300 kila heroina između poljske i nemačke, a jure ih litvanci?

kako ne, odlican, najbolji momenat kad glavni lik kenja na livadi izmedju poljske i nemacke i pogled mu se gubi u daljini.

Link to comment

meni je gluma matt damona na pocetku stvarno razbijala, i onda se vratio u svoj mod koji inace fura. onaj momenat kada vadi onu antenu... faca, sminka sve odlicno, kao da mu se stvarno to desilo. 

 

meni je film bio sasvim ok. 

 

sto se tice filma o marsu, meni je 'standed' iz 2001 jedan od boljih na ovu temu. ovo mi je ajant preporucio i dan-danas se setim mnogih scena. 

 

 

 

 

džaba kad ne mogu da ga nadjem na netu - ima samo neka replika iz 2003. sa Kristijanom Slejterom :(

Link to comment

kako ne, odlican, najbolji momenat kad glavni lik kenja na livadi izmedju poljske i nemacke i pogled mu se gubi u daljini.

 

ma brao, deluje kao da si ti napisao scenario. :fantom:

Link to comment

džaba kad ne mogu da ga nadjem na netu - ima samo neka replika iz 2003. sa Kristijanom Slejterom :(

idi na rutracker i trazi pod "Марсианская одиссея"

Link to comment

@avram, jel si gledao ovaj ili samo trazio na net-u? ja se plasim da je isti sinhronizovan na ruski. 

 

@steins, kada ga budes skinuo, samo mi reci da li je sinhro rus ili je sve ok. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...