Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

ma odlican je sicario. u odnosu na ono sto se snima u poslednje vreme, meni je jedan od ponajboljih. 

 

 

ok, sa tonijem se slazem oko tunela. nejasno je cemu citava akcija prolaska kroz isti. al ajde.. mora negde da se vidi kolko su zajebane delte. 

sto se tice tajnog transporta, nisam stekao utisak da je tajni. naprotiv, u kolini su posle falila samo jos oklopna vozila i tenkovi.

lesevi u zidovima kuce, nije ni meni jasno, ali sam video to u jos nekoliko filmova slicne tematike (mex karteli). mozda ima nesto u tome, jbm li ga.

a guzva na carini, to je tampon zona. pre toga su presli punkt sa meksicke strane, sto donekle moze da se objasni kolicinom korupcije. a i rece benisio, ako probaju, probace na granici 
 

meni scena sa ubijanjem citave porodice skripi samo kod broja sekjuritija koji je morao da resi pre toga (a posle?). kapiram da na takvoj hacijendi mora da ih bude barem 15ak. 

 

a da, auto kojim dijaz prilazi sa izvadjenim krajnikom, mogao je lagano da ne skrene onako i bas stane pred sam ulaz, i dalje bi prisli da vide sta je.. no, kao sto rekoh, i uz sve to, jedan od boljih koje sam video u poslednje vreme. 

 

 

 

Link to comment

Ja koliko znam, svaki granicni prelaz ima obavezu da ima diplomatsku liniju na koju imaju pravo svi nosioci diplomatskog pasosa. Mislim da to nije samo evropsko pravilo (za Evropu sam 100% siguran) nego opste. Meni je najbesmislenije bilo da se uopste krece u tako opasan prelaz granice a da jedna traka nije skroz rasciscena.

Link to comment

ma odlican je sicario. u odnosu na ono sto se snima u poslednje vreme, meni je jedan od ponajboljih. 

 

 

ok, sa tonijem se slazem oko tunela. nejasno je cemu citava akcija prolaska kroz isti. al ajde.. mora negde da se vidi kolko su zajebane delte. 

 

sto se tice tajnog transporta, nisam stekao utisak da je tajni. naprotiv, u kolini su posle falila samo jos oklopna vozila i tenkovi.

 

lesevi u zidovima kuce, nije ni meni jasno, ali sam video to u jos nekoliko filmova slicne tematike (mex karteli). mozda ima nesto u tome, jbm li ga.

 

a guzva na carini, to je tampon zona. pre toga su presli punkt sa meksicke strane, sto donekle moze da se objasni kolicinom korupcije. a i rece benisio, ako probaju, probace na granici 

 

meni scena sa ubijanjem citave porodice skripi samo kod broja sekjuritija koji je morao da resi pre toga (a posle?). kapiram da na takvoj hacijendi mora da ih bude barem 15ak. 

 

a da, auto kojim dijaz prilazi sa izvadjenim krajnikom, mogao je lagano da ne skrene onako i bas stane pred sam ulaz, i dalje bi prisli da vide sta je.. no, kao sto rekoh, i uz sve to, jedan od boljih koje sam video u poslednje vreme. 

 

 

 

kako nije tajno?

pa cela fora je bila da ameri ne smeju tek tako da pice po drugim drzavama. a podrsku su imali sve do granicnog prelaza, onda su se drugari sa mitraljezima na djipovima volsebno izgubili, posto valjda vise nije njihov poso da ih prate. svakako je operacija bila osudjena na neuspeh, i na srecu su na njih pustili sa po tri piva placene lokalne dizelase i zamlate iz huda koji drze pistolje onako nakrivljene na stranu, u suprotnom bi ih poklali ko voja vojvoda prasice.

sto nas vraca na buraza, skroz mi je okej taj momenat, dao mu je besplatno brijanje, iskocio iz auta, a ovaj je imao taman toliko vremena da udje u dvoriste i pokusa da trazi pomoc

Link to comment

неће нико да призна да је гледао новог тарантина.. мени био одличан, иако у појединим деловима личи на копирање уличних паса... ће се одужим квентину одласком у биоскоп

Link to comment

процурео на интернет двд скринер, пошто су све копије по нечему јединствене утврдило се чија је завршила на торентима, али наводно та копија није никад стигла до лика коме је била намењена, па се сад покушава сазнати ко је лопов

Edited by Dionysos
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...