Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Klinac i cale su imho nepotrebni.

Ima par glupih momenata tipa kada na kraju dijaz sa rupom u vratu vozi do kapije. Jako nelogicno.

 

Klinac i otac mu, razvukli film za nepovratnih 12 minuta.

Dijaz je tek na samoj kapiji zadužio rupicu u pevalici ...najverovatnije od noža...

a nisi primetijo jer Benisijo je od treptaja brži... :misko:

 

Da potvrdim da bi zadnja scena za stolom više pasovala nekom Sigalovom lažnom filmu.

Kukavni partner od Emili-je i bratanac producentove tetke...druge nema.

Brolinu japanke vidiš samo u jednoj sceni, ali ono recikliranje žvaka il čega već...vekovi su to.

Link to comment

Scena za stolom, odnosno rokanje familije je meni jedan od hajlajta filma. Možda i zato što mu prethodi onaj imbecilni razgovor.

I tih 30 sekundi Brolina u japankama je dovoljno da ogadi film.

 

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

Link to comment

odgledao sikario.

 

bemliga, sustinski genericka drama dojajno uslikana.

fali mi malo doslednosti da bi film bio bas dobar.

plus sto mi zbilja nije jasno cemu sluzi crnjo (osim da se zajebem u proceni da ce biti ubiven).

benisio je malo prebudzen, ako sam skapirao, on je jebeni advokat koji sprovodi personalnu vendetu. malo mi je previse zajeban za advokata.

blantova je prilicno pateticna sve vreme, iako kapiram da nije do nje, uloga je prosto lose napisana.

i najvise mi smeta taj neki odnos izmedju njih dvoje, za koji ne mozemo ni pretpostaviti da postoji, sve do samog kraja, ono, wtf.

 

ali svakako praznik za oci. svi filmovi treba da ovako izgledaju :fantom:

Link to comment

ok, malo se sleglo, pa se i utisak pokvario.

puno toga ima govnavog, na primer

 

 

sto bi neko gurao leseve u zidove montazne kuce? kakva je to glupost?

koja je poenta price o tunelu, ako su vec locirali buraza u crnoj mecki, tih i tih reg tablica? sto nije benisio naprosto preso granu, usao u kakav pandurski auto i sam odradio ono za sta mu je satro bio potreban nesrecni pandur iz geta koji je samo zeleo da njegov sin ima original kopacke?

onaj tajni transport sa pocetka, jebote idu u koloni od desetak identicnih dzipova autoputem. mogli su i neku svetlecu reklamu da stave, posto jelte nisu bili dovoljno upadljivi.

 

 

gotiva je pak momenat iz prodzekta kad lerdiji sede na sofi istoj kao u vajeru :fantom:

Link to comment

ok, malo se sleglo, pa se i utisak pokvario.

puno toga ima govnavog

 

 

Ma ceo je govnav, još na startu sam ga trebao prekinuti kod onog transporta zajebanog- carinici ih kao komon komon propuštaju a ovi uleću u gužvu ej, i plus u gužvi par kola puna naoružanih do zuba likova kojima na čelu piše tu sam da rokam, koji su naravno tek prošli granu..da ne teram dalje, druga sezona detektiva u najboljem, mada, gledo sam ja i ranije dosta sličnih - delta odred, smrtonosna želja 3, čovek bljesak, kikbokser 11 itd...

Link to comment

ali svakako praznik za oci. svi filmovi treba da ovako izgledaju :fantom:

 

 

puno toga ima govnavog, na primer

 

lepo bi bilo da nam dojaviš sutrašnje, preksutrašnje i naksutrašnje utiske, ne mogu da se odlučim da l' da gledam il' ne gledam. :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...