Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

sicario. odlican triler, predivna fotografija (deakins). krivo mi je sto je emily blunt prva na spici umesto fenomenalnog benicija del toro. i ono reci sto je izgovorio nije bilo potrebno. kako je lepo videti glumu kako sija :)

 

mozda je do mene, ali ni jedna mladjasna britanska plavusa jos mi nije procvetala kao americki karakter. pogotovu rosamund pike i emily blunt. 

 

 

i opet moram da dodam....gledam i uzivam u svakom kadru. ovaj roger je pravi poeta kinematografije. kakav genije, kakav slikar, vizionar! 

 

iiii da pohvalim muziku i sound design.

Edited by mustang
Link to comment

gledao ovaj domuentarac o amy. nemam pojma koliko su montiranjem izmenili realnost, ali izgleda kao savršeno objašnjena priča o padu

 

 

 

 

a gledao i novog rokija. jebiga sucker sam za rokija. ova scena ispod kada je roki na hemoterapiji a klinac apolo krida trenira pored njega vredi sve. inače, sve je spremno za 8. deo

 

ChotvJI.jpg

 

 

 

 

 

 

gledao i spy who came in from the cold. veliko razočaranje. prvi film martina rita koji mi se nije svideo. užasno spor i pregažen. ne znam da li je i tada bio dobar.

Link to comment

Čime je slikana viktorija? Mislim teško da schwabe rabe bilo šta slabije od alexe. Možda alexa mini zbog dva sata snimanja. Kumse daj one tvoje produkcijske insajte.

Link to comment

canon c300

 

 

 

Čime je slikana viktorija? Mislim teško da schwabe rabe bilo šta slabije od alexe. Možda alexa mini zbog dva sata snimanja. Kumse daj one tvoje produkcijske insajte.

 

 

Link to comment

 

Preporucujem ti jedan jednostavno lep film istog rezisera, "Ein Freund von mir", koji je meni jako drag i licno bolji od "Viktorije". Jedno od najprijatnijih iznenadjenja koje sam dozivela poslednjih nekoliko godina.

Hvala najlepše za ovo...film je prelep.

Svi segmenti filma su na istom nivou i rade u istom ritmu. 

Ne može se prepričati, a priča veoma jednostavna i već ispričana stotinu puta.

 

Klinac u zadnjoj sceni iza stuba  :thumbsup: ...1 šmekerski detalj...

...kao potpis penkalom na kraju.

Link to comment

Hvala najlepše za ovo...film je prelep.

Svi segmenti filma su na istom nivou i rade u istom ritmu. 

Ne može se prepričati, a priča veoma jednostavna i već ispričana stotinu puta.

 

Klinac u zadnjoj sceni iza stuba  :thumbsup: ...1 šmekerski detalj...

...kao potpis penkalom na kraju.

 

^_^

Nocne scene voznje su bas lepe sa ovom melanholicnom muzikom, prosto je nekako sve lepo skockano u filmu.

 

 

(Inace mi je bilo malo :ph34r: , nekoliko dana posle gledanja filma je u WARPovom newsletteru stiglo da je Nick Talbot (Gravenhurst) preminuo)

 

 

 

 

Greta Gerwig je carica, ako nisi gledala Frances Ha od istog reditelja, obavezno.

 

Hvala kobni, imam ga na umu ;) samo ga nisam jos nigde uhvatila.

Link to comment

http://www.imdb.com/title/tt0108211/

Stalingrad iz 1993

Nemacka varijanta. Utrcao mi jucer.

Cini mi se dosta realno, no imam osecaj da nesto fali.

meni je jedan od najboljih o WW2. onaj kraj.

 

upravo sam završio gledanje viktorije. napravio sam pauzu za ručak u 60tom minutu, tačno na pola radnje, u momentu kad viktorija seda za volan. u tom delu gledam petoro blentavih za koje ne znam da li su pali s marsa ili sa neke veće razdaljine. posle, jebeno dinamično i dobro. sjajan krimić. 

 

što se tiče tog štosa sa jednim kadrom, udubio sam se u to prvih 10 minuta, posle sam se koncentrisao na radnju. sada mogu da kažem kako je film u tom jednom kadru delovao kao savršeno montiran film.

 

ko ovo nije gledao, neka ne propušta.

Link to comment

sicario. odlican triler, predivna fotografija (deakins). krivo mi je sto je emily blunt prva na spici umesto fenomenalnog benicija del toro. i ono reci sto je izgovorio nije bilo potrebno. kako je lepo videti glumu kako sija :)

 

mozda je do mene, ali ni jedna mladjasna britanska plavusa jos mi nije procvetala kao americki karakter. pogotovu rosamund pike i emily blunt. 

 

 

i opet moram da dodam....gledam i uzivam u svakom kadru. ovaj roger je pravi poeta kinematografije. kakav genije, kakav slikar, vizionar! 

 

iiii da pohvalim muziku i sound design.

 

što bi se reklo: plus jedan.

Link to comment

Star Wars epizoda 7 aka-  episode 4+6  fan service rehash.

Ne znam kako ovo da ocenim vec sam ga gledao dok se zvalo A New Hope i Return of the Jedi.

Bio je bolji film, bolje reziran manje dosadan sa interesantnimi i pretecim negativcima.

Sto je najcudnije specijalni efekti iz 83. su delovali nekako bolje i skuplje, ovaj film pored toga sto je nesto izmedju rimejka i nastavka i sto je dosadan deluje nekako jeftino ko da pravljen za TV.

Luk ima lepu frzuru i izgleda najbolje od trojke, Harison je i dalje Han a Keri Fisher zvuci ko da je popushila duvansku industriju to je sve sto treba da znate.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...