Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

gde je tu pranje, sta bre pricas?

više ih bre ne drže vezane lancima koji su samo dekor u kadru već im poklanjaju knjige sa posvetom i to hari potera.

mož mislit

 

 

 

 

Link to comment

jel neko preporučivao ovog  marsovca  ovde?

 

ako jeste, nadam se da preporuka nije bila baš topla.  bilo kako bilo, trenutnu ocenu sa imdb-a lično bih smanjio za 2,2 poena.  

Edited by koksy
Link to comment

ajante zasto pravis budalu od sebe? postuj malo samog sebe. dosadan si sa tvojim postapalicama, samog sebe anuliras.

 

postovana gospodjo, molim da pripazite na svoj nacin obracanja.

hvala

Link to comment

ovo sa ,,komunikacijom" ...

brat-bratu ...veri fani.

slazem se :) prvi put da ispali nesto duhovito :D

mozda postane i komicar komunicirajuci sa budalom

Edited by mustang
Link to comment

Mi bas bili sinoc na "Mistress America", pojma nismo imali sta gledamo i super se iznenadili i dobro ismejali do kraja filma. (Sve vise praktikujem odlaske na filmove bez predznanja, definitivno je bolji osecaj, cak i kada ispadne da je film bezveze) Meni bio skroz dobar, mada je od onih za koje ne mogu tacno reci sta mi se sve svidja, ovde je taj neki pomalo neobicni humor definitivno dobro legao. (Isto kao sto mi je humor u "Broadway Therapy" sjajno legao, slicni su donekle)

Glumci su mi svi nepoznati (sem jedne male sporedne uloge, brat glavne cure u "Orange is the new black") ali dobro rade svoj posao, pogotovo dve "uskoro" sestre. Prica postane pogotovo zanimljiva kada se njih dve spoje.

 

Ova scena [emoji38]

150812_MOV_MistressAmerica.jpg.CROP.prom

Negde na "majka mi je umrla na rukama - ne znam nikoga ko je umro", dok djuskaju izmedju pica, sam odlucio prekinuti zbog, po meni, loseg simuliranja realnosti

 

 

Inace pogledao poslednji film koji mi je ostao od j.c.chandora, all is lost.

Chandor da snima snima rast kaktusa bi bio odlican dozivljaj

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...