Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

00567005.JPG

 

Sinoc uhvatio na Sinemaniji (volim odgledati film na TV pa to ti je). Uvek mogu da ga gledam i uvek se ismejem.

 

Veceras sam planirao najnovijeg Torentea da pogledam, nadam se da je i dalje 100% sirovina, da ga pare&slava nisu iskvarili :)

Link to comment

čester je ziggy sobotka, a i plava nešto glumata. jermen deluje glumački pismeno.

na trandze sam mislila :)

 

malo me soknuo taksista kad pere kola.

Edited by mustang
Link to comment

Slažemo se da je Coherence prevara. Ali je opet gledljiva prevara, ima i gore od toga. Jebiga, greši čovek. Žao mi je što sam vas navukao, znam da je vaše vreme izuzetno skupo, da je život prekratak za loše filmove...

 

Ja se trudim da obrazložim šta mi se svidelo u filmu, nije ovo tviter pa da trućamo šta smo jeli, kako smo kenjali, koji smo film gledali u 140 karaktera. Imam potrebu da se istovarim ovde, šta ću :D Dakle u fekalnoj sam fazi, znači treba gledati Nemački film...

 

 

 

No big deal. Vise je stvar u tome sto sam ja ispao glup u drustvu ai PPP sa mnom. :)

Link to comment

Zato što je površan i zaboravljiv.

I ono najbitnije: jeftin. Sve odiše nekom jeftinoćom i socijalnim filmmejkingom. Efekti ne postoje, sve je nagovešteno, kamera mutna i mračna, nema impakta™.  Ja sam apsolutno zaboravo šta se u tom filmu dešava, nije me ni interesovalno ZAŠTO se događaju stvari koje se događaju. Prosto - eto, došla kometa, otvorila se zemlja, ljudi uzeli pa poludeli, oh wow. Draži ali ne deliveruje. Ne mogu to elaborirati, to je element horora, suspensa, ta kulminacija mora biti smislena i ne sme se tek tako graditi ceo film da bi se raspršila.

 

Coherence lici na Lost, barem po komentarima Losta koji gledao nisam. (Morgana?).

 

Dakle, hajde da napravimo plot, bez motivacije, bez smisla, a da vozi.

Vozi donekle iako su dijalozi slaganje puzzle-a a ne dijalozi zivih ljudi.

 

Uopste, nisam ni filmofil ni serijofil, ali je film iz tendencije "hajde da napravimo nesto tajnovito". Zasto? Eto tako. Da bude suspens.

Edited by Budja
Link to comment

Nije to moj topic niti je smisao u tome, zapravo topic i nema smisla ukoliko misliš na taj topic.

 

Ali, priznajem Budji da je iskomunicirao probleme koje je uočio kao da je lično prevodilac Mourinho na klupi Robsonove Barcelone...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...