Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Gledo kronebergov rabid - curi posle saobraćajke vršili transpl kože i tokom kome joj se ispod pazuha rodio čmar iz koga izlazi burgija pomoću koje pije krv i širi besnilo na svoje žrtve koje se potom pretvaraju u zombije ubice, car

 

hvala ti za ovo, odlican film

Link to comment

Не знам где ово да турим, али жив нисам док се не похвалим[emoji4] Возио сам данас Дејвида О. Расела! Супер лик!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Gledao "You are not you", neki TV film sa temom ALS, Hilari Svonk je razbila u ulozi pijanistkinje koja propada pod uticajem bolesti. Zapravo centralna tema je odnos nje i njene njegovateljice, neke klinke koja uz nju napreduje u razumijevanju bolesti i života uopšte. Film ima svojih mana, štogod i patetike, ali gluma je za moj groš vrhunska. A inače sam slab na Hilari Svonk.

Link to comment

pawn sacrifice...prica o bobi fisheru. prijatno osvezenje, napetost sta ce se sledece desiti. liev shreiber kao spaski odlican :) a kako slatko prica ruski omg! rodjeni ruscic :) 

 

inace izbegavam filmove sa spajdermenom tobijem ali sta je tu. skoro pa uverljev. 

 

a da...i duhovit na momente :) 

Link to comment

Dakle, na osnovu preporuka ovde pogledah Coherence.

 

Zakljucak: ne valja gledati preporuke PPPa, ili barem zapamtiti imena onih koji preporucuju.

 

Taj Coherence je jedna od većih prevara poslednjih godina.

Link to comment

Dakle, na osnovu preporuka ovde pogledah Coherence.

 

Realno, preporuke i nisu bile neke (recimo, Utvara je rekao, "dobar film", ali i "režiser i snimatelj ne znaju šta rade", ili tako nešto  :P a zaključak mu je bio "kome se svidi svidi", što baš i nije neka preporuka... A ni ostali se nisu ubijali od entuzijazma.)

Link to comment

Zakljucak: ne valja gledati preporuke PPPa, ili barem zapamtiti imena onih koji preporucuju.

tako ja odgledala ljudožder vegetarijanac.

kakav glup film bez ikakve poente.

Link to comment

nije to ništa...ja odgledo ceo uradak sa onim bubnjistom koji ,,daje zdravo" prijateljima, porodici i devojci,

da bi ga par godina guzijou SS Obersturmbannführer na akademiji (muzičkoj).

 

...i onda mu tako curijo krv...provozo par nervnih slomova...i na kraju sve kao vredelo baš i ispalo fino po njega.

 

...žali Bože kokica iskokanih.

Edited by Musky
Link to comment

 

Zakljucak: ne valja gledati preporuke PPPa, ili barem zapamtiti imena onih koji preporucuju.

Gledaj Black Souls, italijanski film http://www.imdb.com/title/tt3894190/

 

Mene pučanstvo ppp-a iskuliralo al odličan je film. Italijanska mafija, ali u korenu. Tri brata, od kojih se najstariji drži van svega,

ostao u selu, dok dvojica vode poslove u gradu, i sin najstarijeg koji gleda na stričeve kao idole. Kad se svi nađu u selu

kreće borba između utvrđivanja pozicija u mafijaškim poslovima i volje najstarijeg brata da se raskrsti sa životom i pravilima koja se 

vode tamo vekovima. Loš sam pisac sinopsisa, al pogedaj/te, nećete se zajebati.

Edited by Remi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...