Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Odgledao Spectre upravo. Nekako sam razočaran, gledajući koliko su ga nahvalili.

 

1/3 odlicna 2/3 prosecna 3/3 katastrofa :(

 

Ali dobro, bar su lepo obuceni...

Link to comment

Odgledah novog Gaj Ričija.

Čovek je napravio 3 filma u kojima se ne bavi Engleskom i engleskim polusvetom - Revolver, Swept Away i UNCLE - i sva tri su bulja. 

 

Dobro, ovo je visokobudžetna, na momente zabavna, bulja, ali ipak bulja. Osim scenografije, ona je sjajna, al kontam kad imaš onoliki budžet i nije teško da napraviš dobru okolinu i pozamanteriju. 

Link to comment

Mistress America

 

Zabavno. Duhovito.

 

Baumbach iskombinovao svoje idole i napravio solidan W. Allen - P. Bogdanovich film.

Dobija jos jedan plus za muziku.

+1

Šteta što HBO nije podržala Baumbacha da ekranizuje sjajan roman Džonatana Frenzena: "Korekcije".

Link to comment

Pogledaj i Frances Ha ako nisi. Isto Baumbach i Gerwig. 

 

Gledao.

 

Odgledao solidan broj njegovih filmova ali smo se nasli tek kod poslednja tri.

Izgleda da mu prija Greta :)

Link to comment

+1. Suvise se igra sa kamerom i cgi, pogotovo u poslednjoj sceni jurnjave. ima po koju rupu, ali lep provod od filma

 

Sve je to u UNCLEu u razumnijoj meri u odnosu na prethodne uratke autora. Tako da je ovim napredovao :D

Link to comment

+1

Šteta što HBO nije podržala Baumbacha da ekranizuje sjajan roman Džonatana Frenzena: "Korekcije".

dobro je da nisu. ovaj bi ubacio neke crno-bele balerine i ljude sa šašavim brkovima.

 

inače, stalno serem po baumbachu jer mi dobar deo njegovih filmova ide na pišicu (pomenuta francis ha, while we're young...) al pogledaću večeras mistress usa. sve se nadam ponoviće mu se squid & the whale. mada mi je i fantastic mr fox do jaja bio.

Link to comment

4 filma u poslednjoj porudžbini.

"kupe ubica" koste gavrasa po odličnoj krimi priči. negledljiv jer je kopija loša, sinhronizovana na španski a niđe titla. ima li bolje?

drugi "hana arend" biće gledana ovih dana"

dva odgledana:

prvi "učiteljica klavira" odličan film na bolesnu temu posle koga si bolestan. gledao sam davno, utisak isti.

drugi danski "osveta" (Hævnen), pitam se što su ga na sajtovima preveli kao "in a better world". odlična porodična drama o dva klinca koji su rešili da se osvete silosu. pogledajte ako niste.

 

da," frensis ha" nije ostavila nikakav utisak na mene. svo vreme mi je delovala vudialenovski.

Link to comment

dobro je da nisu. ovaj bi ubacio neke crno-bele balerine i ljude sa šašavim brkovima.

 

inače, stalno serem po baumbachu jer mi dobar deo njegovih filmova ide na pišicu (pomenuta francis ha, while we're young...) al pogledaću večeras mistress usa. sve se nadam ponoviće mu se squid & the whale. mada mi je i fantastic mr fox do jaja bio.

Nisam imao pojma da je radio scenario u Lisici Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...