Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Odgledah i ja sad, razbijacina. Bas ono wow. Prilicno je duhovit film btw. Najjaca replika

 

 

kad ovaj kaze da njegova kobila nikad ne bi dopustila da je jase meksikanac, a chicory mu kaze

 

"You trained her in bigotry?" :lol:

 

 

Deluje kao da je prvobitno bilo napisao kao pozorisni komad. Odlicno uvodi likove na pocetku. Glumci odlicni, ovaj Patrik Vilson me konstantno podsecao na Pola Njumena. 

 

 

Previse je Kurt kul za klasicnog straight mana kao sto je Gordon  :fantom:

 

Eksli, u Bone Tomahawk je bas gordonast. A i glumac je, ima more da glumi straight mana, makar ispao i kul straight man na kraju :D

Link to comment

gledace se :) imala sam dugo krash na wilsona (angels in america...) ... naravno meni ne moze da se svidi neko normalan ni na ekranu ni u rl...wilson bio gejsha in the closet u angels. pa da, tu sam se zaljubila i u glumu jeffrey wright-a ....otada govno ne propustam ako snimi. 

 

 

rassell je too straight for my taste.

Link to comment

Hitman: Agent 47 (2015)

 

http://www.imdb.com/title/tt2679042/?ref_=fn_al_tt_1

 

Priznajem da mi je ovo bilo zabavno, s obzirom da se ovde radi pre svega o akcionom filmu.  :thumbup:

 

S obzirom da retko kada gledam akcione filmove, ovaj me je privukao zbog Ruperta Frenda, jer sam veliki ljubitelj serije "homeland". Odličan je Rupert i ovde, za jedan akcioni film sasvim, sasvim ok. Ocena filma recimo 7/10.

Link to comment

bolji je prethodni sa timothy olyphant-om...u 47 muziku su skroz zapustili. 

 

 

sta je falilo da su stavili max richter-ov departure ili november u 47 umesto vudua (??!!?)....pobrkali ljudi loncice....ili rahmanov, mumbai theme. hitman (sa timothy) ima ave mariju i savrseno se takav koncept uklapa u ovu franchizu. ovakvim usameljnim jahacima bolje lezi chelo i klavir a ne bum bum tras tras fazon. 

 

izvini, ovo je vise za soundtrack topik a ne ovde...al morah da kazem sta me nervira :) 

Link to comment

Dobar je armijski ćekić, ali sam film mu dođe neka daleko inferiornija verzija kingsmana.

Ok, solidna je zabava, ali sve to je odrađeno mnogo bolje i zabavnije pre samo koji mesec...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...