Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

na televizoru sam gledala, nemoj da cekas. nece to u biskis, nema sanse ovde.

 

to juce i pricam, prokletinja sam, kurt igrao u tri od pet najsuper filmova koje volim, a ja ne mogu duda iz true grit da izbacim iz glave.

a kako ces da se zaljubis u lili simons, ai.

Link to comment

Uh, dobro pitanje. Zavisi da li ce ici na Oracle varijantu ili na Batgirl varijantu. Spekulisalo se da je to mozda Jena Malone, jer je bila kratko na snimanju BvS, a niko ne zna tacno zasto, pa su naravno krenule online teorije. Sta znam, mozda i ne bi bila los izbor, promena frizure joj svakako nije problem :D

 

 

Jena-Malone.jpg

 

 

 

Snajder solidno radi casting, tako da imam blagog poverenja. 

Link to comment

kakva je ovo filmcina, jebemti. toni, ako nisi do sad, obavezno.

 

sve apsolutno savrseno, mala prica presla u biblijske razmere, kamera neverovatna, rezija neprimetna a vozi bolje nego 90 odsto izvikaniih, svi velicanstveni u ulogama. kurt rasel za oskara, samo sam ja prokleta pola filma motala po glavi dzefa bridzisa, iako za tim nema nimalo potrebe. dzek ficfiric odlican do bola, ovaj patrik vilson boji nego u fargu. svaka recenica za citat. muzika ko neki kejv+elis iz pustinje. ma sve. 

 

Apsolutno svi, a po meni je Richard Jenkins zasluzio barem nominaciju (koju bi verovatno i dobio da je film imao iole znacajniju distribuciju, ovako mrka kapa). Kakav je to kameleon, nisam ni provalio da je on u prvi mah..

 

Nego, meni je do sada bio nepoznat ovaj C. Craig Zahler, a vidim ima iza sebe nekoliko romana. Jesi citala nesto od njega?

Link to comment

Dobar je Oslo, gledao sam ga ranije, lagan tempo al opet drži napetost hoće li ili ne, pokleknuti u svojoj borbi. 

 

 

 

Stvar je u tome sto mi sve vreme gledanja sevala paja hoce li ili nece. Ranije isto nesto skandinavsko gledao, isto neki narko rekonvalescent u pokusaju, pici  zemljom moto skijama... Sta ti ljudi snimaju!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...