Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Burnt (2015). Jebote koje je ovo sranje, ovoliko dosadan film odavno nisam gledao. Ne zna se sta je gore, dal rezija dal glumci, dal scenografija... ipak mislim da pobedjuje scenario.

Link to comment

Гледаш ту фантазију а треба ти нешто за размрдавање.

Ево препоруке за тебе, четници кољу, рат бесни а све се догађа у Паризу, граду љубави.

Проверено нема хомосексуалних дијалога (можда мало између немачких војника).

Hvala na preporuci volim Lina Venturu

Francuski Bata Zivotinja ima taj skoro pa VelikoSrpski Pravoslavni shmek

Ja tebi preporucujem Vasar Tastine od De Palme

Do jaja satira o drustveno aktivistckim pijavicama

Link to comment

Мислиш на Де Палмин Ватромет таштине (The Bonfire of the Vanities наспрам Vanity Fair)?  :fantom:

 

Ако изузмемо проблем са енглеским језиком, добро би ти легла сага Home alone, одлична драма о одрастању.

Link to comment

gledao Trirovu Melanhnoliju.  (bilo je ovde reči o filmu ali me mrzi da tražim).

onako, lepo je to sve ali - poprazno.

nekako mi je delovalo da fokus na porodičnim odnosima slabo korespondira sa pretećom nemani. okej je u konceptualnom smislu "uhvatili smo familiju u tom trenutku pa tako vam je kako vam je" ali u svakom drugom, ne funkcioniše. 

 

p.s. bežim, sad će Toni.

Link to comment

Hvala na preporuci volim Lina Venturu

Francuski Bata Zivotinja ima taj skoro pa VelikoSrpski Pravoslavni shmek

Ja tebi preporucujem Vasar Tastine od De Palme

Do jaja satira o drustveno aktivistckim pijavicama

 

Ista asocijacija :) Pri cemu na momente izrazajnom pojavom cak povuce i na Paju Vujisica. Ali definitivno nas covek :)

Link to comment

No Escape (2015)

 

http://www.imdb.com/title/tt1781922/?ref_=nv_sr_1

 

Pa dobro, priznajem da sam dosta iznenađen koliko je napet i uzbudljiv triler u pitanju a da u njemu glumi dosadni Owen Wilson. Posle Quarantine još jedan prilično dobar film Džona Erika. Posebno mi se svideo scenario, odnosno sama tematika koja je zamajac filma - voda i nagon ka preživljavanju.

 

Preporuka za pogledati.

Link to comment

maločassam na pinku 2 odgledao dobar norveški film. "oslo, 31.avgust". film o momku koji je u 34toj na početku, posle odvikavanja. možda bude neke reprize.

 

 

Dobar je Oslo, gledao sam ga ranije, lagan tempo al opet drži napetost hoće li ili ne, pokleknuti u svojoj borbi. 

 

Preporučio bih Human Capital http://www.imdb.com/title/tt2465578/

Meni je legao, jedna nesreća prikazana iz više uglova, i svako sa svojom šansom.

Link to comment

Bone_Tomahawk_Poster.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt2494362/

 

Russell se izgleda uzeleo vestern prica, pa snimio dva filma back-to-back. Tarantinov The Hateful Eight stize krajem ove godine, a Bone Tomahawk se sad pojavio. Klasicna men on a mission avantura, s tim sto je potera za kanibalima, pa ima i eksplicitne brutalnosti i kasapljenja, tako da nije za svaciji stomak.

Dobro snimljeno, nema previse akcije i tempo je spor, ali meni nije bilo dosadno. 

 

kakva je ovo filmcina, jebemti. toni, ako nisi do sad, obavezno.

 

sve apsolutno savrseno, mala prica presla u biblijske razmere, kamera neverovatna, rezija neprimetna a vozi bolje nego 90 odsto izvikaniih, svi velicanstveni u ulogama. kurt rasel za oskara, samo sam ja prokleta pola filma motala po glavi dzefa bridzisa, iako za tim nema nimalo potrebe. dzek ficfiric odlican do bola, ovaj patrik vilson boji nego u fargu. svaka recenica za citat. muzika ko neki kejv+elis iz pustinje. ma sve. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...