Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Gledam unazad desetak strana i shvatam da na ovaj forum dolaze srećni ljudi koji nisu gledali Black Mass, dok sam ja zarobljen u paklu sinepleksa, sa prijateljima koji su izabrali film bio prinuđen da do kraja odgledam film koji do sada vodi u takmičenju za besmislicu 2015 godine. Kakav debakl, mrzi ma čak i da nabrajam zbog čega.

Link to comment

Gledam unazad desetak strana i shvatam da na ovaj forum dolaze srećni ljudi koji nisu gledali Black Mass, dok sam ja zarobljen u paklu sinepleksa, sa prijateljima koji su izabrali film bio prinuđen da do kraja odgledam film koji do sada vodi u takmičenju za besmislicu 2015 godine. Kakav debakl, mrzi ma čak i da nabrajam zbog čega.

 

 

razumem te u potpunosti....depa ne gledam vec godinama, razbolim se kada ga vidim. nicholas cage je za njega svetlosnu godinu ispred a vrlo retko gledam njegove nove filmove. 

Link to comment

razumem te u potpunosti....depa ne gledam vec godinama, razbolim se kada ga vidim. nicholas cage je za njega svetlosnu godinu ispred a vrlo retko gledam njegove nove filmove. 

 

Eh, da je samo do Deppa to bi se dalo i preživeti. Film je zbir najjadnijih klišea, izvedenih na dosadan način, sa neviđenim propustima u scenariju. Ima bar jedno 5-6 "toliko loše da je dobro" momenata. Baš ono, đubre najgore.

 

A što se tiče Deppa, deluje kao da su hteli da angažuju Hardyja, pa ih je ovaj odjavio. Onda su pokušali da naprave Deppa koji liči na Hardyja. Mada je Joel Edgerton još tragičniji.

Link to comment

strasno, strasno...

 

 

i toliko dobrih skripti na trzistu i sto je jos crnje gomile sjajnih filmova koji stoje na policama u studijima jer su se producenti medjusubno ispickarali.... no justice at all. 

Link to comment

z for zacharia

 

morao sam na preskok, previse dosadno

 

dobri prostodusni pametni crnac nalazi poslednju zenu na svetu, krenu da zive skupa ali nece da spava s njom jer je mlada; nemaju struje pa on hoce da sruse crkvu i naprave hidroelektranu, ali ona ne da; onda dodje pohotni pakšu-belac i jebe je, crnac bude malo tuzan, crkva bi srušena, ćurka (prava) bi ubijena, crnac ima negde momenat da bi kanda ubio belca ali se smiluje i tatatatira. nula zvezdica.

Link to comment

Vacation dobra zajebancija da se ubije vreme.

@mustang ajd kazi ime nekog filma koji tako skuplja prasinu da znamo sta smo propustili. Jel postoji mogucnost da se oni objave u buducnostivkad isteknu autorska prava?

Link to comment

gledao watchmene i cloud atlas, bas mi je prijala ta neka fantastika...

s  druge strane the gift nije los, ali nije ni nesto dobar, previsoku ocenu ima na imdb.

Link to comment

Poslednji film koji sam gledao je Jupiter rising...ili tako nesto.

Mila Kunis je kraljica univerzuma...you go girl.

Gledao sam na preskok ali pohvatao vecinu stvari i urnebesno je smeshno.

Od maestralne glume oskarovca za Stivena Hokinga do nicim izazvanog golog do pojasa Tejtuma.

Skoro dobro kao Starcrash.

Link to comment

Poslednji film koji sam gledao je Jupiter rising...ili tako nesto.

Mila Kunis je kraljica univerzuma...you go girl.

Gledao sam na preskok ali pohvatao vecinu stvari i urnebesno je smeshno.

Od maestralne glume oskarovca za Stivena Hokinga do nicim izazvanog golog do pojasa Tejtuma.

Skoro dobro kao Starcrash.

 

Гледаш ту фантазију а треба ти нешто за размрдавање.

Ево препоруке за тебе, четници кољу, рат бесни а све се догађа у Паризу, граду љубави.

Проверено нема хомосексуалних дијалога (можда мало између немачких војника).

 

plakat.jpg

Link to comment

da ne kvarim ćaskanje na gone girl topiku.

 

po povratku iz sela sačekala me je pošiljka sa "gone girl" kao bonusom. juče sam odgledao.

bio bi to odličan krimić da je pola sata kraći na račun mudroseenada i onakvog završetka. suma sumarum, ništa posebno.

 

inače tamo sam bio sa prijateljem pa smo pogledali i neke stare filmove koje sam davno gledao. izdvajam dva izvanredna:

mencelov "postrižiny" i holandsku "antoniju". ako ima nekog ko nije gledao, neka gleda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...