Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

ima u margin callu  taj momenat da se svi osećaju kao da ništa ne rade a rokaju prevelik novac. tome i priča o mostu i spejsijevo "da sam kopao rupe makar bih ostavio neki trag"... i onda kopa rupu na kraju... za psa... u dvorištu kuće koju je ostavio bvšoj ženi....koja ima dobre sise

Link to comment

ima u margin callu  taj momenat da se svi osećaju kao da ništa ne rade a rokaju prevelik novac. tome i priča o mostu i spejsijevo "da sam kopao rupe makar bih ostavio neki trag"... i onda kopa rupu na kraju... za psa... u dvorištu kuće koju je ostavio bvšoj ženi....koja ima dobre sise

 

Pa, da, slabašno...

Link to comment

nekom prilikom me dudin avatar podsetio da poručim "betty blue". zaturena porudžbina i tek sad je stigao. ovog puta "version integrale" od tri sata. šta reći. pre četvrt veka smatrao sam ga dobrim, vrlodobrim, sada mislim da je izvanredan. nemam šta da dodam, svi ste ga već gledali.

Link to comment

tumblr_nil5i9YP2G1qj6ugyo1_1280.jpg

:D

propustih ga prosle godine ali stigao je na red.

 

sad odoh da gledam angels' share/ken loach http://www.imdb.com/title/tt1924394/ . imam lepog viskija, natocim i lagano. ovo je jedan od filmova koje volim pogledati svako nekoliko.

 

edit - fala gosn djordje, bas sam pre nekog vremena razmisljao da li da se usudim da je ponovo gledam. volim taj film, bilo bi mi zao da mi kojesta zasmeta. mislim da cu se posle ovog ohrabriti. 

Edited by adam
Link to comment

edit - fala gosn djordje, bas sam pre nekog vremena razmisljao da li da se usudim da je ponovo gledam. volim taj film, bilo bi mi zao da mi kojesta zasmeta. mislim da cu se posle ovog ohrabriti. 

mučan je. i onda, davno, mi je bio težak. sada, kada je dobar deo naroda sa kratkim fitiljem, sve deluje realnije. i mračnije. pretpostavljam da je ova "produžena" verzija obogaćena privatnostima zorga i beti. i, nikada mi takve scene nisu izgledale prirodinije kao u ovom filmu.

 

gledaj film, vredi.

Link to comment
No Country for Old Men (2007)

ma da ga jebem, režija, fotografija, gluma, sve je to okej ali kad je krenula odjavna špica rekao sam: šta, je l' to sve?

kapiram ja da je sasvim legitimno da me Koeni ne udostoje klasičnog raspleta ali baš mi je - bilo kakav - nekako falio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...