Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Kul je ovaj Drugi zivot Rishara Kempa sto ga je Ajant preporucio na tv topiku. Dobri likovi i radnja drzi paznju.

Tomorrowland mi se nije dopao, gledao juce sa decom. Prazan film.

Link to comment

Nije mi se izlazilo iz sale - "Broadway Therapy - She's Funny that Way" je cista uzivancija. Vuce na Vudijeve radove sa njujorskim likovima, u fazonu je starih komedija situacije sa elementima farse, te je i posveta nekim..proslim vremenima (jos od uvodne spice pa preko detalja poput telefona, i sporednih likova koje tumace stari Bogdanovicevi glumci). Film za vracanje dobrog raspolozenja.

 

Shvatih tokom gledanja da nisam gledala ni jedan film sa Dzenifer Aniston (pa ni "Prijatelje" po kojima je poznata), ali umreh od smeha zbog njenog lika!

Super ovaj Shakespeare, mislim Vudi Alen, tj P.Bogdanovic. Dobar vajb prenosi Edited by maheem
Link to comment

La prochaine fois je viserai le coeur (2014)

 

Izuzetni Guillaume Canet u upečatljivoj ulozi serijskog ubice u ekranizaciji jednog od najčudnijih kriminalnih slučajeva Francuske. Vrlo fin vizuelno, fotografija Thomasa Hardmeiera koga ću zapamtiti zbog ovog filma. Vidim da jeste on ranije dobio Cezara, ali nisam ljubitelj Jeuneta, pa sam mu zaobišao taj film.

 

Drži pažnju i brzo prođe, iako traje skoro dva sata. Film ne igra na jeftine emocije i ne ide u efektne razrade. Vodi duboko u svet ludaka, ali drži gledaoca celim svojim tokom na trezvenoj i pouzdanoj distanci. Zbog Caneta ga svakako vredi videti, ali isključivo vrlo kvalitetnu kopiju, koja ne štedi na pikselima, gigabajtima i sličnom...

Link to comment

Super ovaj Shakespeare, mislim Vudi Alen, tj P.Bogdanovic. Dobar vajb prenosi

U pravu si, ima i njega :) Skroz

 

 

sudiju obozavam :) predivan film. vec sam ga gledala dva puta.

 

inace anistonkin karakter i ja smo vrlo slicne u RL :isuse:  ....razumem ljude oko sebe...nije me lako trpeti iako mozes da mi dubis na glavi za dosta stvari ...mada i dalje mislim za sebe da sam med i mleko :)

Mislis izadje svasta iz usta i pre nego sto razmislis ("ja sam psihijatar, ne treba da pricam o pacijentima sa drugim pacijentima" )? :D

Link to comment

Listen Up Philip (2014)

 

Listen-Up-Philip-Photo3-JasonSchwartzman

 

Interesantne filmove snima ovaj indie reditelj Alex Ross Perry. Kupio me sa njegovim intrigantnim "The Color Wheel", a sa ovim novim je samo nadogradio i potvrdio veliki talenat. Genijalni dijalozi, u stilu Baumbacha, a za potpuno uzivanje morate biti u pravom raspolozenju, inace ce vam biti nezanimljiv...

Link to comment

Odgledah Piksele. 

 

Jebote ovaj Adam Sendler prolazi sa svojim filmovima ko Bajaga sa spotovima - nume da snimi pa to ti je. Kako je samo mogao od ovako jake ideje da napravi govno, nije mi jasno.. :frust:  :frust:  :frust:  :frust:

Link to comment

U pravu si, ima i njega :) Skroz

 

 

Mislis izadje svasta iz usta i pre nego sto razmislis ("ja sam psihijatar, ne treba da pricam o pacijentima sa drugim pacijentima" )? :D

 

pokreti ruku i impulsivnost, rascupana kosa... ona nije psihijatar,njena keva je a ona je samo zamenjuje :D ....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...